reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

Zrobiłam test bardzo wcześnie, bo 7 dni po owulacji, test z porannego moczu, widzicie tu coś? Muszę dodać, że ta kreska (przynajmniej ja coś widzę) pojawiła się dopiero po godzinie, więc pewnie to kreska fabryczna... Co myślicie kochane?
Zobacz załącznik 1403439
nie ładuje mi się zdjęcie, ale po godzinie mogą być tam nawet sonety krymskie i nie znaczy to nic.
 
reklama
Tak myślałam, że test jest nieważny
 

Załączniki

  • IMG20220521120159.jpg
    IMG20220521120159.jpg
    2,5 MB · Wyświetleń: 72
Mnie tak wszystko bolało kazda kość zrobiłam test byłam w ciąży. A to właśnie był jedyny objaw, nie myslalammze mogę w niej być, robiłaś testy ?
Robiłam testy biel vizira 2 dni przed okresem była . Okres powinnam dostać wczoraj na razie cisza jak nie dostanę przez najbliższe dni to będę testować ewentualnie zamiast testu zrobię od razu betę. Obawiam się jednak, że przez ogromny stres po prostu cykl mi się wydłużył
 
nie ładuje mi się zdjęcie, ale po godzinie mogą być tam nawet sonety krymskie i nie znaczy to nic.
To prawda na moim przykładzie test po zrobieniu był biały czyli całkowicie nieważny wieczorem były już dwie na tym teście - na następny dzień zrobiłam test z rannego moczu i tylko jedna kreseczka . Dlatego zazuu ma racje po godzinie może wyjść wszystko trzeba się stosować do tego co pisze producent na opakowaniu
 
reklama
Dziewczyny, miałam testować 26.05. , dziś 21 dc nie wytrzymałam...dodajcie otuchy proszę, bo staramy się o 3 maleństwo 9 mies. 2 razy już widziałam kreski, a potem poronienie :( strasznie się boję, tylko tu narazie mogę się tym podzielić. Trzymajcie kciuki bardzo proszę 😃
 

Załączniki

  • e3f2c8ee-71ad-4829-94d2-dbdc5ba0a87f.jpg
    e3f2c8ee-71ad-4829-94d2-dbdc5ba0a87f.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 155
Do góry