reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Słowa, słówka, teksty, tekściki...

Czy ja juz pisalam,ze Inga ma bombowe teksty!? No i ta wyobraznia...boska po prostu.

Marta a jak u was z mowieniem??Rozwija sie ??U nas juz leci z gorki(jesli tak moge to nazwac)nieraz marze o spokoju:-D:-D
 
reklama
Tak dobrze u nas nie ma:( jeszcze brakuje do swobodnych rozmów. co prawda słówek coraz więcej ale nic wiekiego:-( w predszkolu pracuje indywidualnie z antosiem logpeda, chodzimy na wizyty do foniatry.
a wiecie, wydawało sie ze w przedszklu sie rozwinie, bo dieci g nie zrzumieją a się okazuje ze on po swjemu mówi a dzieci go rozumieją:szok:
 
- to jest taki brzydki hijen tylko trochę piękny

:-D:-D:-D
Na prawdę piękne hasło :-)

U nas Jagoda też nawija i czasami poważne rozmowy przeprowadza :)

A od niedzieli chodzi z kwiatkiem, który dostała na Dzień Kobiet. Gada do niego, śpiewa mu, a nawet kładzie go spać na poduszce i przykrywa kocem. Nie wiem, jakim cudem kwiatek jeszcze nie padł.

A co do składni, gramatyki... to strasznie mi sie podoba logika Jagody.
np ręka - ręki
oko - oki
ma - mać

I nadal ma problemy z "w" i "f"
i tak potwór wg niej to potróh :) (jakkolwiek się to pisze)

ale np kołdra mówi idealnie.
 
Moja Dominika wczoraj grała w grę
Gra polegała na tym aby bujać w kołysce dzidziusia aby nie płakał.Jak sie przestało buja dziecko płakało.
Na to moja Dominika mama ja już nie chce bawić tego dzieciaka bo on cały czas płacze a mnie usi bolą .
 
hehe - dobre Rybciu.
Dziwię sie tylko, że za okno lali nie wyrzuciła :cool2:

Jagoda zazwyczaj mówi - "mam już tego dosyć"
i np ogląda bajki, maluje, bawi sie ciastoliną i nagle, odpowiednio zaakcentowane: "mam już tego dosyć" i do tego mina :)
 
reklama
niezle teksciary :)

a u nas kamila chodzi i kazdemu mowi "kocham cie na zycie" i rownie czesto zaciska kciuki i mowi "trzymam za wami chciuki" ... no i jesczez tekst "cos mi wpadlo do glowy"

duzo tych tekstow - az ciezko zapamietac ... co chwila cos nowego :)
 
Do góry