reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

slodkie KILOGRAMY...:)

aisim jedziemy na jednym wózku, 37tc i 18 kg na plusie. Przy moim BMI powinnam przytyć ok. 13,5 kg.

powiedz, jaką masz figurę? Bo u mnie tylko ogromny brzuchol i biust 2-3 rozm. większy. Nigdzie więcej nie przytyłam i tak się nawet zastanawiam, czy to możliwe żeby tyle się ubiło w brzucholcu. Nie ma też ani jednego rozstępu. Mam za to wrażenie, że jak urodzę to w 2-3 tyg. i będę wyglądała jak przed ciążą.

Dziwne to moje tycie... :eek:
 
reklama
ja mam 9 kilo do przodu od 7 tyg ciazy do dzisiaj, przy czym od miesiąca nie przytyłam nawet 100gram za to tymek aż kilo wiec nei wiem z kad on to wzioł skoro ja nic nie przytyłam:eek:
 
aisim jedziemy na jednym wózku, 37tc i 18 kg na plusie. Przy moim BMI powinnam przytyć ok. 13,5 kg.

powiedz, jaką masz figurę? Bo u mnie tylko ogromny brzuchol i biust 2-3 rozm. większy. Nigdzie więcej nie przytyłam i tak się nawet zastanawiam, czy to możliwe żeby tyle się ubiło w brzucholcu. Nie ma też ani jednego rozstępu. Mam za to wrażenie, że jak urodzę to w 2-3 tyg. i będę wyglądała jak przed ciążą.

Dziwne to moje tycie... :eek:

Moje też dziwne, brzuch mam mega wielki stóp nie widzę i paznokci nie potrafię obciąć!! Najwięcej przytyłam w brzuchu i w udach. Cycki bez zmian, trochę pełniejsze sie zrobiły ale rozmiar nosze ten sam co przed ciążą.
W bluzki wchodzę te sprzed ciąży tylko w brzuchu się nie zapinam. Gin mówi że mam dużo wód, a mała tez jest dość wielka!!
Zobaczymy jak po porodzie to bedzie wyglądać!! Ale nie nastawiam się optymistycznie!
 
i mi sie chyba woda zatrzymala, bo wszystko poszlow brzuch..uda.....szczegolnie, ze duzo os. mi mowi, ze b.szczuplo wygladam, ze maly mam brzuszek itd..no ale na plusie 14 -15 kg...nie chca wierzyc..;/...
 
Ja wczoraj wieczorem weszłam na wagę i pokazała mi 68 kg:szok: Teraz tylko po herbacie też się zważyłam i niestety znowu 68kg, tak więc 16 kg na +:-( Chyba się załamię... jak ja to potem zrzucę:-(
 
reklama
Do góry