reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

slodkie KILOGRAMY...:)

zgadzam sie!:-)


ja tez wciagam ogorkaowa, ogorki, pomarancze, sledzie i wszstko co kwasne....a na plusie ok 0,5-0,7...niecaly kg;-)
 
reklama
A mi się waga zepsuła :( A teraz najbardziej by mi się przydała bo ostatnio mam ogromny apetyt... ciągle coś bym jadła, staram się jakoś opanować i nie podjadać między posiłkami nic poza owocami bo taka przesada nie wyjdzie mi i bobo na dobre.
Ja też obiecałam sobie, że przytyje max. 10 kg, ale nie wiem czy to realne. I tak najważniejsze żeby bobo był zdrowy, a będę miała siłę zrzucić nadprogramowe kg :-)
 
Ja jeszcze od początku ciąży nic nie przytyłam moja gin powiedziała że już na nastepnej wizycie muszą pojawić się jakieś kilogramy. Ostatnio mam wilczy apetyt więc pewnie juz przybyło mi troche.:)
 
no więc przybył mi kilogram, ale wizualnie czuję się na więcej, boczki mi się zrobiły i troszkę w cyckach przybyło. Przynajmniej M jest zadowolony, bo ma wreszcie za co złapać i jakiś bardziej drapieżny się zrobił. :-D
 
u mnie też juz powoli waga ruszyła, całe szczęście narazie tylko w brzusia idzie, no i ostatnio biuścik jakiś dostałam wkońcu
 
reklama
Do góry