reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

slodkie KILOGRAMY...:)

reklama
magdzia ewcik wy jestescie b wysokie i wasza waga w stosunku do wzrostu jest calkiem normalna :-)

ja waze juz 57,2 kilo czyli ponad dycha na plusie a 23 tydz ciazy juz jutro. pewnie przy koncu dojde do 20 kilo na plusie-zalamka...
 
No ja mam 168 cm ,ale jestem drobna i te 6,5 kg na plusie u mnie widać,a le nei narzekam bo wiem,że to chyba w sam raz jak na ten tydzień ciąży.
Chciałabym tak do 12 kg przytyć-zobaczymy czy da radę.
Teraz wazę 61 kg
 
JA też niestety nie mogę na siebie w lustrze patrzeć (te 9kg to jednak nie przelewki....), M mi nie pomaga bo nie zaprzecza jak mówię ze wyglądam jak wieloryb (ach ta męska znieczulica, a to taki poważny problem ;) a wiem że będzie coraz gorzej... Wyobraźcie sobie taki stan ze patrząc w dół nie będzie widać stóp- o miejscach intymnych wogóle nie wspomnę ;/
Wmawiam sobie tylko że tylko 3 miechy a potem z górki- sama się traktuję jak inkubator i próbuję się tym nie przejmowac (jest tyle innych problemów w ciąży...) z nadzieją zę tak jak poprzednio uda mi się zgubic nadprogramowe kilogramy w 3-5 miesięcy czyli wg planu: na święta :)
 
emih, z moim M jest podobnie, tyle tylko, że mój jeszcze brutalnie potwierdza, że robię się wielka, że tu mi rośnie, tam odstaje, itp. Dołujące to bardzo :(
 
sądzę, że ten argument nie trafi do ich wyobraźni. Kurcze, wiedziałam, że w ciąży będę jak wieloryb wyglądać. Ale M też powinien być tego świadom. Tym bardziej, że sam tego dziecka też chciał, a teraz to wręcz pieje z zachwytu. No, ale nie musi mi ciągle wypominać, że rosnę nie tam gdzie powinnam. Póki co, to mi dupko i uda rosną...
 
no moj misiek nie zaprzecza jak mowie ze bardzo przytylam. jedynie komentuje ze po tym remoncie zaczniemy chodzic 3 ray w tyg na basen (litosci!!!!) a 2 pozostale dlugie spacery/joga mam sobie rozplanowac :szok: w zyciu nie dam rady, biorac pod uwage ze od czasu remontu basen nie byl odwiedzony ani razu-juz mi sie nawet zatesknilo...choc przez chwile poczuc sie znow lekko jak piorko :-) ;-)
a z innej beczki to powiem wam ze z tego co tu czytam na forum wychodzi mi ze wiekszosc naszych M tyje razem z nami-bardzo empatycznie do tej naszej ciazy podchodza :-) tez maja zachcianki i jedza wiecej-co na bank zaskutkuje dodatkowymi kilogramami :-) i teraz do tych z nas, ktorym M-kowie wytykaja w rozne sposoby wage i "wzrost"- dziewczyny my to zrzucimy po ciazy, juz w szpitalu wiekszosc z naszych kilogramow odejdzie, a oni nie :-D;-) wiec nie dolujcie sie i nie zwracajcie uwagi na te dogaduszki
 
reklama
No ja mam 168 cm ,ale jestem drobna i te 6,5 kg na plusie u mnie widać,a le nei narzekam bo wiem,że to chyba w sam raz jak na ten tydzień ciąży.
Chciałabym tak do 12 kg przytyć-zobaczymy czy da radę.
Teraz wazę 61 kg

Ja mam 168 cm i ważę już 63 :-( Tylko, że Ty masz już duży brzuszek a mnie chyba poszło w tyłek :-D
 
Do góry