reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

slodkie KILOGRAMY...:)

kusska ja też tak tylko patrze czy już 60 przekroczyłam:-Di juz blisko bo 59,5 czyli 6,5 na plusie, więcej 1 kg. niż z Emi w tym tygodniu no i teraz miałam wagę wyjściową niższą bo 53 a wtedy 55 czyli tyje więcej ale to pewnie dlatego że przy M mam mniej stresów niż przy eks:-pno i wtedy pracowałam do 6 miecha a teraz od 2go siedzę w domciu:tak:

I tak waga to tylko waga bo każda ma inną sylwetke i inaczej się rozkłada. Ja jestem drobnej kości i w ubraniu nie widać ale jak jestem toples to na oko widać że moim udem by stado wilków pojadło:-D

Jesteśmy piękne tak czy siak ;-)
 
reklama
Marudzicie kobietki, ja ważę blisko 77 kg :p z czego trzeba zauważyć, że moja ostatnia "ważona" wizyta wykazała pierwszy dodatek w wadze a nie jak do tej pory spadek więc ja przy Was kobiety czuję się jak wieloryb ;)
 
magdzia ja swojej wagi nie zdradzę, bo to najpilniej strzeżona tajemnica w tym kraju:-D ale pocieszę Cię, że ważę więcej niż Ty;-)i to dobre parę kg więcej:-p
 
Pewnie wyższa jesteś ode mnie ;p jak czytam ze dziewczyny waza po niecale 60 kg to zazdroszcze ;) a one sie jeszcze przejmuja ;p
 
Pewnie wyższa jesteś ode mnie ;p jak czytam ze dziewczyny waza po niecale 60 kg to zazdroszcze ;) a one sie jeszcze przejmuja ;p


no dokładnie,takie chudziny, ja 60 kg to chyba w podstawówce ważylam:-D dałabym wszystko, żeby kiedyś poczuć, jak to jest mieć 60 kg.. także kobiety- nie narzekajcie ;-)
co do wzrostu, to mam 172cm
 
otóż to:tak: magdzia jak widzisz, ja mam jeszcze więcej niż Ty:-D także też możesz się pocieszyć;-)
 
E tam Ewcik jak wspominałaś jest tylko kilka kg róznicy między nami, pewnie malutko, ale z niektórymi laseczkami to mam ponad 18 kg różnicy :p
 
reklama
Do góry