reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

slodkie KILOGRAMY...:)

reklama
hehe ja też 168 cm :-p żeśmy się dobrały tym wzrostem ;-) ja 5 marca ważyłam 69kg. miałam kilogramik do przodu. teraz w ten piątek okaże się czy może coś więcej będzie... :-) choć szczerze nie sądzę, choć to dziwne ale "rosnę" ale nie tyję... hm...
wydaje mi się za to że poszerzyłam się w bioderkach, ale że szczuplaczkiem nie byłam przed ciążą (wyglądam dość dorodnie - tak jak teraz tyle że w brzusiu 15cm mniej :-)) to chyba mi się poprostu rozkłada wsio... poza tym nóżki wyszczuplały ;-) to się wyrównało ihihi
 
ja jestem w 26 tc, mam 171 cm i waze juz 71 kg, przytylam juz 11. Niestety czuje sie wieksza wszedzie. Gdy zaczelomnie to dobijac zapisalam sie na joge dla ciezarnych- samopoczucie troche mi sie poprawilo, juz przelknelam to ze jestem wieksza. Nie sadzilam, ze tak "urosne" w ciazy, zwlaszcza ze moja waga raczej nie drgala specjalnie... mam nadzieje, ze wszystko szybciutko z nas zejdzie i tego serdecznie nam zycze!! :]
Ja juz mam nawet specjalny plan na chudniecie po porodzie :]
 
Ja przy 172cm ważyłam dziś 73,5kg, ale startowałam z 69kg więc szczuplakie mnie byłam :-p, na razie się trzymam, ale ostatnio 1,5kg w 2 tygodnie :growl:.
 
Witajcie dziewczyny! Ja przytylam 7kg od poczatku, ale fakt, ze ruchu mi nie brakuje. Jeszcze tydzien temu jezdzilam na snowboardzie, a na codzien odprowadzam syna do przedszkola jadac na rolkach, bo on pedzi na rowerku. Z poczatku tez sporo wymiotowalam, wiec waga zaczela rosnac dopiero w trzecim miesiacu. Nie martwcie sie. Zeszlym razem przytylam 16kg a juz w dzien po poroszie mialam na plusie tylko 7,5kg i wszystko stracilam karmiac piersia. To najskuteczniejsza z diet.
 
W lutym w górach byłam i już wtedy lekarz mi na nartach zabronił jeździć...
Może bym tyle nie przytyła jak bym się więcej ruszała :)
 
ja chyba bym tez na rolkach ani na zadne inne sporty sie nie wybrala...nie teraz mino, ze uwielbiam sport! ...codziennie jezdze na roerze-stacjonarnym ok 10-20 km i conajmniej raz w tyg na basen...teraz czesciej...Jutro pedze:)
 
reklama
a i tak jakos tak te kg same wskakuja, mimo, ze sie nie objadam slowo!!...juz mam 7,5 kg .. brzuch o wiele wiekszy niz przy Dusi...co zrobic:sorry2:
 
Do góry