reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

slodkie KILOGRAMY...:)

reklama
Ja to mam nadzieję, że skoro przyszła wreszcie wiosna to wezmę się za porządki na działce.... a po budowie i nawiezieniu ziemi mam kosmiczne pobojowisko. I trawkę muszę zasiać i roślinki posadzić itp itd... Za chwilę przeprowadzka mnie czeka, a więc i wieeelkie sprzątanie, układanie, mycie, sortowanie .....
A w związku z powyższym jak zacznę się wreszcie ruszać po leniwej zimie to brzuszek będzie rósł a waga nie :D
Zobaczymy tylko czy plan się uda :pPP

PS. w środę wizyta więc powiem ile znowu na +
 
Ja mam 168 cm i ważę już 63 :-( Tylko, że Ty masz już duży brzuszek a mnie chyba poszło w tyłek :-D
JA mam 168 i bez kilka deko 70kg. I poszło mi wszędzie i w tyłek i w brzuch, nawet mam wrażenie że ręce jakoś mi się o tułów w barkach ocierają- jakbym motyle miała jak kulturysta- tyle że to tłuszcz na "bicepsach" :sorry2:
 
Ojej, ja też mam 168 cm :) Od początku ciąży ważyłam niezmiennie 53kg (minus kilogram w pierwszym okresie). Tak było przez całe 4 miesiące. w piątym miesiące przytyłam 6 kg (ważę się tylko u lekarza, więc przeskok z 53 na 59 z jednej wizyty na drugą był dla mnie ostrym szokiem;]). Jestem w 24 tc i o ile wcześniej jadłam raczej normalnie, o tyle mój apetyt z początkiem 6stego miesiąca wzrósł przerażająco. Dobrze, że jestem szczuplutka ;P (przynajmniej jeszcze...)
 
Witamy powietrze :)
To już po zdjęciu z avatarka widac ześ szczupaczek tzn żeś szczupluteńka :) Niektórzy to mają dobrze ;)
Zapraszamy tez na wątek główny :)
 
Po badaniu na cukrzycę i nie najlepszych wynikach byłam zmuszona odstawić słodycze (nie udało mi się jeszcze to tak do końca) ale waga też przestała iść w górę...
Mam 167cm a ważyłam wczoraj 61kg czyli 8kilogramów na plusie...
 
reklama
JA mam 168 i bez kilka deko 70kg. I poszło mi wszędzie i w tyłek i w brzuch, nawet mam wrażenie że ręce jakoś mi się o tułów w barkach ocierają- jakbym motyle miała jak kulturysta- tyle że to tłuszcz na "bicepsach" :sorry2:

emih u mnie identycznie,tez jak taki zapasiony kulturysta sie czuje:/ dodam ze ty to jakies 10 cm wyzsza ode mnie jestes,ja z moimi 158cm i 65kg nie czuje sie za specjalnie:/
 
Do góry