reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

slodkie KILOGRAMY...:)

reklama
ja na ostatniej wizycie tydzien temu +7, ale teraz to już pójdzie:-) i tak jesteśmy laski-a co:-) uważam, że jak się ciężarówka fajnie ubierze-kolorowo i podkreślając brzuszek, a nie w jakieś wory bezkształtne szaro-bure, to każda jest śliczna:-) no i uśmiech oczywiście:-)
 
Tak to już jest ,że w tym okresie ciązy najwięcej się tyje.Mi wszystko poszło w brzuch,więc trochę śmiesznie wygladam no, ale co zrobić.Dodam ,ze dzisiaj rano +7 kg na plusie było i 61 kg na wadze .
Boję się tylko jak ja będe chodzić za 2 miesiące z takim wielkim brzucholem ;)
 
To i tu napiszę:
Od początku ciąży +8,5kg. Łącznie waga zaczyna sączyć przez zęby: pojedyńczo proszę i wykrztusiła u gina: 69,5 :)
I tak się cieszę.W poprzedniej ciąży w tym momencie miałam +10kg i 73 w sumie...
 
reklama
ja mam pojutrze... też zawsze jak gin pyta, ile ważę, to cichutko, niewyraźnie bąkam pod nosem swoją wagę:-D
 
Do góry