reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Słodki sen naszych pociech :)

u nas w niani całą noc cisza ze strony diecka ale rano jak już jest stękanie to wstaję bo wiem ze zaraz bedzie pobudka a tak mała poleży z nami jeszcze godzinkę u nas :-)

co lepsza nasza niania ma ogromny zasieg ;-) hehe
jak mieszkaliśmy nie ostatnio tylko wcześniej w domku to w niani było słychać tak jakby radio po francusku :-)
także czasem w nocy nas zaskakiwała rozmowa francuzów i ich piosenki..
a teraz... mamy rozmówki rozyjskie :sorry: nie wiem skąd to... normalnie jakbym radio włączyła i słuchała sobie....
masakra..:-p

 
reklama
Wy się cieszcie bo jak cyce karmiące to wyglądają w miarę..... po karmieniu to dopiero jest hardcore:sorry2:
 
moje w zasadzie wyglądają jak puste :-D nie wiem skąd leci to mleczko. jak nie pokarmie dobę to owszem, fajne są, w szczególności jedna ... :sorry2: takie pełne, jędrne, przyjemne i okrągłe, a po karmieniu jakby z balonika ktos powietrze spuścił :-D
 
:-D dziewczyny to ja na was będę czekać na rogu z mrożonymi filetami:-D

Małe dzieci pierwsze kilka lat źle śpią i nie ma innego wyjścia jak się z tym pogodzić:sorry2:
 
hope nie zawsze, nie zawsze. są zapewne takie dni, że dziecko gorzej śpi, wiadomo ząbki, choroby, potem koszmary itp. ale są też dni że dziecko śpi bardzo dobrze. są tu mamy które dzieci śpią całe noce, mój np. od kiedy jest w swoim pokoju śpi od 18 do 7 rano z jedną pobudką.
 
Paulina oczywiście, sen dziecka jest jak sinusoida, lepszy i gorszy :tak: Generalizując w okresie najbliższych kilku lat coś takiego jak regularne wysypianie się należy do towaru deficytowego ;-) Nieliczne wyjątki potwierdzają regułę ;-)
 
reklama
Do góry