reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Słodki sen naszych pociech :)

u nas nocki o niebo lepsze.dziś się obudził o 3 w nocy zjadł i spał do 7. więc nie mogę narzekać.

styna a jak akcja się rozkręca? płakać zaczyna?
 
reklama
Styna wg mnie nie ma cudownych sposobów, trzeba się pogodzić i już:-). Jak podrosną będą nas prosić "Mamo daj jeszcze chwilkę pospać....:-D", a my będziemy bezlitosne bo do szkoły mus wstawać.
Hope super, że się poprawiło:tak:
U nas też dwójeczka wychodzi = cycanie w nocy co godzina, nic innego nie pomaga, kurcze jak zobaczycie na mieście jakąś babę z cyckami do pasa to znak, że to idzie Basiek:-D
 
my nie śpimy, tzn czasami zdarza się cała nocka, ale i tak jestem ZEN. Widać tak ma być.Skoro przez 10mcy nie umarłam to chyba już nie umrę z niedospania:eek:
dzisiaj np obudził się tylko 1 , poprzytulał i spał do 7, ale wczoraj były 4 przerwy, więc nie nastawiam się na nic...
Cycania coraz mniej w nocy, liczę,na to,że karmienie samo się zredukuje.Byłoby tak optymalnie no i naturalnie, bez szoku,.
 
reklama
Do góry