reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodki sen naszych pociech :)

A z tym oddzielnym pokojem to może racja, bo rzeczywiście jak kładę sie spać do sypialni (łóżeczko tam tez stoi) to mały od razu sie budzi i chce sie położyć koło mnie. Chyba się przeniosę do salonu. ;-)
 
reklama
Ą ja powiem szczerze nie wyobrażam sobie spania w innym pokoju. Tym bardziej że sypialnię i pokoik Franka dzieli salon i korytarz. Nie wiedziałabym czy się nie odkrył czy nie jest mu zimno. elektro niania też by się nie psrawdziła bo Franek jak się obudzi nie płacze tylko stęka, a niania włącza się dopiero jak dziecko zaczyna wyć tak? Chyba że są jakieś mega czułe na dźwięk to mnie oświećcie:happy:
 
miałam elektorniczną nianię, już na stękanie dziecka się włączała. jak malutki się urodził idealnie się sprawdziła .

u nas jest pokój odrazu za ścianą więc odrazu słyszę, tylko, że teraz nie reaguję na stękanie, gadanie, śpiewanie tylko dopiero jak konkretna syrena się włączy. tym efektem dziś znowu była dopiero pobudka przed 5. mleko zjadł i spał do teraz.
 
karolq agacio napisała, że ona juz nie reaguje na stękanie, bo bez sensu juz tak latać za każdym razem :-D agacio nauczyłam sie robic tak samo, tzn czekam chwilkę jak sytuacja sie rozwinie i wtedy albo lecęęęęęęę albo śpię słodko dalej :-D
 
U nas kolejny ząbek wyszedł i od razu dziecko śpi normalnie. Także następny kryzys nocny mamy za sobą, jak sam przyszedł tak sam poszedł. Budzi się na cycanie, czasem ma złe sny ale znowu wstaję wyspana :-) W dzień śpi w wózku na spacerach. Do następnego kryzysu ;-)
 
hope to superowo :tak: najważniejsze, że Jagodzia ma chwilowy spokój, oby nasteone wychodziły bezobjawowo :)
 
reklama
Ja się nie wypowiem na temat spania bo Nadia do tej pory to tylko raz jeden jedyny przespała całą noc i stwierdziła że jej się to nie podoba. Nie je w nocy nie pije ale musi się przytulić albo chociaż dostać smoka albo poprostu mnie obudzić. Mam nianię i słyszę każde stęknięcie ale czekam zawsze co będzie dalej, niestety z reguły muszę lecieć. Już nie wiem co zrobić aby ona zaczęła spać całe noce?? Jak macie jakieś cudowne sposoby to ja poproszę.
Hope ​gratuluję ząbka
 
Do góry