reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Słodki sen naszych pociech :)

reklama
basiekk jestem pod ogromnym wrażeniem :) bardzo się cieszę :) a na chwilę obecna nawet zazdroszczę i sobie życzę takich samych sukcesów :) u ciebie to naprawdę krok milowy. nie dosyć, że zasypia sama, to bez smoczka i cycusia, a stało sie to w całkiem nielugim czasie :) super! :)

agacio wspaniale ! ale ja jestem podobnie skrzywiona jak basiekk, lepiej sie czuję jak choc raz Lenus sie obudzi- jestem wtedy taka ważna i potrzebna ;))))
 
Wow :-) gratuluję postepów! Ja podobnie jak Agacio wolałabym się wyspać.
Tak sobie tłumaczę, że Krzyś potzrebuje jeszcze tak częstych przytulasków, ale wysiedzieć potem w dzień ciężko. Dziś już 3 kawę piję :zawstydzona/y:
 
Hahaha Bra jak widać nie tylko imię mamy takie samo:-) Ja tam lubię wstawać, byle nie co godzina, jak to miało miejsce ostatnio. Uwielbiam jak malutka się we mnie wtula w nocy. Całuje ją wtedy w czółko delikatnie tulę kilka minut i odkładam, rozmarzyłam się, coś cudownego:-).
Kurcze tak bardzo chciałabym, żeby tak fajnie już zawsze nam się zasypiało jak teraz.

Agacio wow całą nocka brawo dla Franusia
 
wczoraj usypiałam mulutka, M nie chciał trzeci dzień z rzędu brac w tym udziału ;) i sukces :) trwało to pół godzinki, bez dużych płaczów, w rezultacie zasnęla samiutka w łóżeczku. <duma rozpiera> :-D
 
reklama
Do góry