reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Słodki sen naszych pociech :)

Alex dokładnie dziewczyny mają rację:) Ty nakarm Oliego a potem zostaw mężowi, niech się wykaże:)
Majuś i jak tam Polcia?? Przespała ładnie nockę??

U nas też nocka w miarę. Mała trzeci dzień zasnęła bez cyca, choć domagała się nie powiem, jak ją brałam na rączki, żeby utulić rzucała się <dosłownie> z otwartą buzią na moje cycki, mówię Wam zabawnie to wyglądało. Zresztą tak robi codziennie jak wracam z pracy :-D. Wczoraj udało się nawet bez moniuszki nieszczęsnego:tak:.
 
reklama
brawo dziewczyny widzę coraz lepiej. naprawdę bardzo fajnie.

alex popieram dziewczyny. niech sam się wykaże. bo przecież to nie on a ty wstajesz w nocy.
 
Dziewczynki wzielam ja sama do lozka, bo sie stesknilam!! :-D
Ale ladnie spala, ladnie :)

Basiek
- no to superowo, coraz lepiej!!! Pola tez sie tak rzuca, spluwa smokiem i szuka dziobem cycanka :p
 
Gratuluję wszystkich mniejszych i większych sukcesów :-)
Ja próbowałam małymi kroczkami nauczyć Małego zasypiania i póki co się poddałam. Jego usypianie odbywa się noszeniem, bujaniem i cycem. Spanie w nocy mimo najedzenia 2-3 h i cyc idzie w ruch. A po kąpieli kilka razy się budzi, po 30-60 min.
Nie mogę jednak znieść jego płaczu. I jak go odkładałam do łóżeczka kilka razy by sam zasypiał, to potem kurczowo mnie się trzymał kurczowo i wogóle nie dawał się odłożyć.
 
Ja też pozbyłam się problemu usypiania, oddałam Purchawę tatusiowi :laugh2: Tatuś jest tak nudny, że zanudza dziecko na sen w 5 minut :-p
 
Maja ale to słodkie:-)
Alex zgadzam się z dziewczynami:tak:
Hope mówisz nudziarz;-)
Basiek superowo!! a weź Ty se poczytaj jak tu się żaliłaś że rady nie dasz;-)
Ypra nie poddawaj się!

Akcja usypianie faktycznie na szeroką skalę. :-D
 
ypra.....jakbym czytała swój post.....ale ja się zawzięłam i za przykładem innych mam z forum i za namową pediatry postanowiłam skonczyc z bujaniem!!!!!:wściekła/y: Dziś się udało....zobaczymy co dalej


aaaaa.....i przede wszystkim GRATKI dla wszystkich, którym też się udało ;-)rzeczywiście akcja "usypianie" na szeroką skalę :-D
 
Ostatnia edycja:
Hej kobietki jak tam spanko naszych podopiecznych ? :wink: Jak postepy?


U nas Pola wczoraj do 6 rano u siebie, z paroma jekami po drodze..
Dzisiaj zostala przetrzymana z kapiela do po 21 prawie i spi od przed 22 :-p w swoim lozeczku.. byla bardzo!zmeczona!
 
reklama
Do góry