reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodki sen naszych pociech :)

reklama
u nas w pewnym momencie smoczek uratował sytuację. zapierałam się bo nie chciałam aby używał. ale tak dziecko zasypiało w kilka minut a wcześniej do 24-1 w nocy urzędował. teraz smoczek sporadycznie.
 
Bra Marti nie śpi:confused2: mała zasnęła o 19,40,nakarmiłam, utuliłam i zasnęła, ale obudziła się po 10 minutach i teraz cuduje w łóżeczku.
 
Basiek a może jakaś przytulanka? Mnie się wydaje że mała tak odreagowywuje Twoją nieobecność podczas dnia i brak cycusia, ale mogę się mylić. Mąż może niech usypia bo Ty ewidentnie kojarzysz się z cycem...
 
Basiekk - wspolczuje :( ...

Polcia tez zasnela okolo 19.45, malo spala w ciagu dnia, ale co tam wlasnie szaleje na kanapie i sie zasmiewa na calego, trac od czasu do czasu oko.. Wczesniej byly 2 pobudki krotkie, w tym jedno cycanko, na 3 pobudke poszedl tata no i wrocil z Polcia na rekach bo tak mu plakala...
 
Agacio dobrze prawi. Basiek albo pogodzisz się z losem, niedospaniem i byciem cycaną albo faktycznie mąż musiałby na jakiś czas przejąć usypianie całodobowe. Tylko co mąż na to. Rozumiem, że tatuś cyca nie ma?;-)
 
U nas dzisiaj zadziałało tak : (łóżeczko - jest rownolegle do naszego lozka) - wsadzilam malego do wyrka (nakarmiony po same uszy) oczywiscie zaraz polozyl sie na brzuch i chce wstawać, ale ze w spiworku to nie ma jak i patrzy co ja robie. Więc ja zwracajac jego uwagę, klade sie na swojej poduszce i zamykam oczy i udaje ze spie robiac a ciiiiiiiiiiii (ci ponoc wycisza dzieci), więc mój dziec bach gwozdzia w materac i co raz zaglada co ja robie i znowu gwozdz i tak w kolo macieju az w koncu po ktoryms gwozdziu sie juz nie podniosl, jak kwilil poglaskalam po glowce robiac ciiiiiiiii i poki co spi - ze smoczkiem i smierdziucha oczywiscie.
Dodam że nie jest łatwo bo u studentow na gorze impreza i w nosie maja ze dziecko male mamy. Ale ja czekam tylko do 22 i odrazu dzownie do dzielnicowego :tak:
Przepraszam ze ja tak z doskoku w roznych tematach, ale zalatana jestem okropnie.
 
basiek może faktycznie to jest sposób? tylko jeśli on miałby usypiać, to dobrze gdyby robił to, w sposób, który wspólnie obierzecie , grunt to miec plan :tak:

żelka no to pieknie!!! :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
basiek dziewczyny dobrze mówią , ja jak odstawiałam od cyca to właśnie mąż brał mała bo ona sie wyrywała do cycucha , a u niego nie czuła maminej piersi i zasypiała , a po kilku takich razach spokojnie zasypia u mnie..
a z tym usypianiem tez i bujaniem to jak Ci zaśnie to nie odkładaj jej od razu tylko poczekaj z 15 min aż będzie w półśńie kiedy to jak będziesz ją odkładac będzie ospała i tylko przewróci się na 2 bok i będzie spac dalej , jesli odłożysz ją od razu będzie się budzić , a jesli tez za późno równiez się obudzi jak po zwykłej drzemce i będzie wyspana :-p
a takie 15 min będzie akurat
 
Do góry