reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodki sen naszych pociech :)

No i Polcia spala z mamusia!
Szalala do 1 !
A lozeczko swoje, nawet jak juz padla, miala gleboko w d....
U nas chrapala - tak sie jej spalo dobrze :))
 
reklama
Basiek, Maja, Bra, trzymam kciuki, żebyście były konsekwentne i wytrwałe w swoich postanowieniach. I żeby dziewczynki szybko przywykły do nowych zwyczajów. I nie martwcie się małymi niepowodzeniami, przecież robicie to wszystko wyłącznie dla ich dobra. Trzymam kciukasy.
 
Dziewczyny dziękuję, za Wasze rady i za to, że jesteście, za to, że zawsze mogę na Was liczyć i mi doradzicie jak potraficie najlepiej, to dla mnie b.ważne:tak:
Wczoraj mnie to usypianie jakoś zdołowało, współczułam własnej córci, ze ma matkę, która nie potrafi jej uspać. Ale dzisiaj nie patrzę na świat już w takich szarych kolorach bo wiem, że z dzieciakami są gorsze i lepsze dni.

Mąż już mi niejednokrotnie proponował, że będzie usypiał malutką. Jakby nie to, że pracuje i w ciągu dnia nie ma mnie przy niej to pewnie zgodziłabym się. Ale uwierzcie mi ja straszliwie za nią tęsknie i nie chce świadomie rezygnować już z chwil razem jakie nam pozostają po przyjściu z pracy:tak:.
Mała już od dwóch dni nie zasypia przy cysiu, niestety z moniem, ale mam nadzieję, że i tego przyjaciela tez kiedyś ją oduczę. I wczorajszej nocy miałam tylko dwie pobudki, a nie co 40 minut jak od trzech tygodni. Także dzisiaj świat już jest piękniejszy :tak:.
W końcu smoczek, jeżeli nie jest nadużywany to nic złego prawda?
 
basiekk super, że napisałas, byłam bardzo ciekawa co u was!
pewnie, że smoczek to nic zlego, jeśli tak fajnie poszło z odstawieniem piersi do usypiania, to ze smoczkiem będzie jeszcze łatwiej! i co ty kobieto za mysli wczoraj miałaś?! kochana chyba nie ma tu na forum mamy, która miałaby same dobre doświadczenia z usypianiem!!! jak widzisz twoja walka przynosi skutki :) i ty lepiej śpisz i malutka!!! bardzo się cieszę!!! teraz juz chyba nie będziesz wątpic w swoje siły, co? :) ;*
 
Basiek silna babka jesteś i super mama z Ciebie!!! Moniuś nie jest zły kiedyś wywalisz i z głowy. Dawaj małej tylko do zasypiania, nie chodzi przecie Marti cały dzień ze smokiem. Oby każda nocka taka była Martynka to mądra dziewczynka, a mąż złoty chłopak.
Franek również zasypia ze swoim silikonowym przyjacielem;-)
 
Boże a my wczoraj przy próbie usypiania po pierwszym wybudzeniu bez cycusia tylko ze smoczkiem zaliczyliśmy 2 godzinne marudzenie, płacz i suma sumarum mały znowu spał ze mna i cycus był przy każdym przebudzeniu. Ja chyba nie dam rady, wiem że krzywdzę tym Oliwierka ale nie mam serca jak on płacze, Mąż nawet nazwal mnie sadystką:wściekła/y: Myślałam że go walnę....Nie wiem może w końcu przełamie się jak wy i dam radę.
 
reklama
maju to super sukces!!!!! cieszę się bardzo! napisz jak minęła nocka!

normalnie u nas na forum akcja "usypianie malucha" ;)))

alex twój M niech sie nie mądruje tylko niech pomoże jak taki mądry! jeśli nie potrafisz usypiac malego, to niech ci pokaże jak to zrobić lepiej jak taki mądry!!!!! ściskam ciebie!
 
Do góry