reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodki sen naszych pociech :)

muszę dać radę. Przekonałam już męża do mojego sposobu usypania , nawet mu poczytałam fragmenty książki, o której mówiłyśmy. Nakarmiłam Marti choć przysypiała przy cycu to delikatnie ją rozbudziłam, przytuliłam ją mocno, zaśpiewałam kołysankę i odłożyłam i czekam póki co. A Lenonek bez problemu najmniejszego zasnęła??
 
reklama
kochana -odpukać- dałam jej mleczko, zaśpiewałam kołysankę, odłożyłam do łóżeczka i spokój :) po ok 10 minutach zaczęła płakac, więc po minutce poszlam do niej, utuliłam, jak tylko czułam, że jest juz spokojna odłożyłam do łóżeczka i póki co śpi :)
 
Agacio mi właśnie nie:dry:. Relacjonuję dalej: zaczęła płakać, idę a ona zagrzebana pod kołderką w zupełnie innym końcu łóżeczka, więc znów na rączki utuliłam, odkładam, coś okrutnie śmierdzi, kupa gigant, więc po cichutko przewinęłam, znów zaśpiewałam znów odłożyłam, póki co 1:0 dla Martynki:dry:
 
dziewczyny życzę Wam aby maluszki ładne spały w nocy i ładnie zasypiały. u nas jest z zasypianiem ok. synek idzie spać po 18. 2 razy je w nocy mleczko i śpi do ok 7-8. czasami o 6 się budzi ale to rzadziej.

ale zasypia sam. w łóżeczku. bez problemu. ale tak mieliśmy od maluszka.
 
Basiunia umęczy się i zobaczysz położysz i uśnie nawet nie będzie wiedziałą kiedy:tak: Franek przed spaniem też dzisiaj klocuszka urobił, wczoraj też, przestawiło mu się widocznie bo zawsze przed południem robił;-)

Paulina widzę, że u Ciebie super mały zasypia:tak:
 
no naprawdę odpukać nie ma i nigdy nie było z tym problemu. no ale nie ukrywam, że lubi mieć włączony do zasypiania lekki szum radia. chyba to go wycisza. bo babcia jak jesteśmy w pracy nie włącza i śpi bardzo krótko w dzień. a jak jesteśmy w weekendy w domku to śpi dużo lepiej.
 
reklama
Julek w ciągu dnia jak śpi łącznie 1,5-2 godziny to jest dobrze:) Za to dziś w nocy spał 12 h bez przerwy:) Nie żebym się chwaliła, nie, nie:)
 
Do góry