reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodki sen naszych pociech :)

kochana włozyłam jej pod rączkę misia, by nie czuła się samotnie w razie przebudzenia :tak: jest to misiu , który zawsze jest w łóżeczku :)
 
reklama
No wlasnie o to chodzi, my tygryska zabieramy nawet do ''przedszkola'' i tygrysek jest tylko do zasypiania, zawsze jest w lozeczku, nie daje mu go od tak do zabawy, bo chodzi wlasnie o to zeby kojarzyl go ze snem.
 
no chyba i ja powinnam spróbować tak usypiać młodego bo jak na razie to zasypia na rączkach z cycusiem w buzi. I powinnam chyba przyjąć metodę bra bo też juz jest mi ciężko go tak nosić i bujać, pomimo tego że dość szybko zasypia.
 
alex a masz tą książkę , którą kiedys przesyłała wisienka? sa tam fajne wskazówki jak nauczyc malucha zasypiania. basiekk ty tez byś mogła skorzystaćm jesli jej nie masz. jak cos to dajcie mi maila i wam prześlę.
ja dzis po dluższej przerwie do niej zajrzałam :)
 
eh przedwczoraj było dobrze, wczoraj tez, a dziś ... masakra. ale to chyba zasługa ząbków. malutka marudna , cały czas tylko na rączkach, gdy tylko dotknie podłoża płacz, zasypianie z płaczem okropnym, do tego okropnie ropieje i łzawi jej jedno oczko :-( zapalenie spojówek??? przemywam jej mocną herbatą, bo podobno rumiankiem nie mozna i zobaczymy :-( ehhhhhhh
 
reklama
U nas jest tak ze ja Igora po 15 juz nie klade spac i wtedy o 19 po kapieli dostaje mleko i jak pije to juz spi, odkladam go do lozeczka

bra biedna mala ;-) jesli dobrze kojarze to rumianek moze uczulac? A bylas z tym jej oczkiem u lekarza?
 
Do góry