reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodki sen naszych pociech :)

no to u Nas jest identyko jak U Hope i Bubbles ... spać najlepiej z mamą w łóżku ( nie moge, bo wtedy ja nie spie tylko czuwam ... ja się wierce przez sen, kręce macham łapami ... z dzieckiem nie zasne) wszędzie źle u mamy najlepiej ... nawet jak się bawi sam na podłodze to musi mnie widzieć, jak tylko znikne ( bo np ide podgrzać jedzonko) to wrzask jakby ze skóry obdzierali ... :dry: tata to sie boi z nim sam zostawać ostatnio, a jak musi to Tymek jest cały ten czas na rękach :sorry2: bo inaczej histeria ... ych to mówicie że wyśpie się za 5 lat ... chyba że w między czasie 2gie dziecie się trafi :-D

Także łącze się w bólu.
 
reklama
Ja także dołączam do grona mam nie wyspanych tzw "zombie" dziś pobudka o 5.45 to normalnie mega długo można powiedzieć...nie licząc nocnych pobudek,wiercenia,kręcenia no i karmienia nocnego :(
Ale za parę,paręnaście lat nie wyśpimy się bo będziemy czekać aż dzieciaki będą wracać z dyskotek i będziemy w oknie czatować haha
 
Dziewczyny, wybaczcie:-D, ale jak Was poczytałam to mi trochę lżej, że nie jestem sama:-D. Marti bardzo podobnie do 12 wybudza się co godzinę z krzykiem, tylko cycek może ją uspokoić. Zasypia najczęściej w łóżku naszym przytulona do mnie. Potem ją przenoszę do łóżeczka.
 
Ja sie boje zeby nie wykrakac ale moj dziec lubi sie wyspac jak mama i tata i spi od 20 do 8 rano, bez zadnych pobodek na jedzenie czy cos w tym stylu.
W dzien ma trzy drzemki poki co po ok. 30 min, czasem zdazy sie godzionka...
Niewyspanym wspolczuje bardzo...
 
Hope a ja zamiast spac to sama tarzam sie prawie po lozku ze smiechu z Twojego posta:-D:-D:-D! Przepraszam.. ale zajeb....to opisane -
szczegolnie ten obled w oczach Jagodzi :happy2:

Pola tez tak ostatnio sie ciepie po lozku - nawet przez sen - strach z nia spac <czyt.zasnac> bo ostatnie 2 noce spala ze mna - tylko we dwie, w ogromnym lozku - i lapalam ja pod oknem pod kaloryferem! i tym razem nie bawila sie tam lampa ze swoim psem - tylko jeczala spiac :szok:

U nas bywa roznie, generalnie w miare sie wysypiam, i nie wstaje o 6 czy 7 wiec :) Ale ostatnio jakies mecyje, hece tez sie dzieja :)
 
Hope, Bubbles,Żelka, Bassiek mam tak samo jak Wy moje drogie:-)
Jasiek przylepa zasypia tylko u mnie na rękach, po 20 min (jak dobrze pójdzie noszeniu). Zasypia po 21 pobudka pierwsza po 40 min. z krzykiem, uspokaja Go tylko leżenie z cycolem w buzi, więc tak leże. Budzi się średnio co 1- 2h. Smokiem gardzi, tylko cyc. Przytulony do cyca zasypia, odkłądam go do łóżeczka ale za chwilkę powtórka z rozrywki. Wstajemy po 7, ja padnięta a Jasiek pełen sił:)
 
reklama
Do góry