reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodki sen naszych pociech :)

reklama
A ja nie lubie tych co sie wysypiaja bardziej ode mnie! :p
:-p
Dupa! Tak naprawde to ja od jakis 8 m-cy wcale a wcale sie porzadnie nie wyspalam! Jestem spioch - a takie spanie to ja mam gdzies................

Hope - ale u nas sa calkiem podobne 'wypadki' ! - straszne to ale i smieszne czasem :-D
 
kaszki nie działają, nawet takie w których łyżka stoi:-p
ja też nienawidze tych którzy się wysypiają;-):-p i śpią ciągiem wiecej niz 4 godziny:-p

no trudno, trzeba będzie umrzeć, w sumie to niedługo nie będę potrzebna ,w końcu junior nie będzie na cycku do matury
 
hahahhahaa racja :-D
Ja to w nocy czasem padam ze śmiechu bo wyobraźcie sobie sytuację : Kluch się wierci i szuka cycka, więc Basiek szybko, żeby jej nie rozbudzić na wpół przytomnie bierze ją do siebie, małż się też przebudził, ale przekręcił się na drugi bok, i śpi dalej. Wyciągam cycka, Kluch zanim się przyssała - puściła serię głośnych bąków, zaczęła jeść łapczywie mlaskając przy tym i głośno połykając. Pomijam fakt, że podczas jedzenia non stop macha nogą, która mnie kopie. Jak tylko się najadła, kilka głośnych beków jeden pierd i zasnęła:-D. Za dwie godzinki sytuacja się powtarza. A rano małż do mnie, że puszczam głośne bąki całą noc:-D No słów brak :-D

To mnie wręcz kochacie bo ja się nie wysypiam tak jak Wy :-D
 
reklama
Basiek pierdzimączko:-D:-D:-D

Mnie też musicie nie lubić bo młody już spi i pobudka będzie pewnie koło północy na cyca później kolejna koło 4rano i kimono do 7.30 więc jakbym chciała to już mogę kłaść się spać:eek::-D
 
Do góry