reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

reklama
wow Bodzinka cóż za kusząca czerwień;-)cuś brzuszek dziś mnieszy się wydaje:-p

co do tych tyg, to można też sposobem takiem że wg wyznaczonej daty OM, czyli jak ja mam np na 26.XI to każdego mies. tego dnia wchodziłabym w nowy mies. czyli ja sama np dziś (bo dziś 26;-)) zaczełam 7 mies. i tym samym III trymestr i to by się nawet zgadzało:-p bo i 26.XI skończyłabym pełne 9 mies. czyli tak jak trzeba więc gicio:tak:O!! tak właśnie będę sobie liczyć:p
 
Ostatnia edycja:
Nooooo:szok::szok::szok::szok:! Bodzinka! W tej czerwieni wyglądasz baaardzo zgrabnie:tak:!!!!!!!! Też bym pomyślała, że to zdjęcie z przed dwóch miechów sugerując się poprzednią fotką:szok::-)! Super wyglądasz!:-):cool2:
 
sarka zgodnie z tym co napisałaś, to ja wchodzę w III trymestr jutro bo ostatnią miesiączkę miałam 27 marca :)

chodziło mi że dzień wyliczonego terminu wg OM, ja miałam ostatnią @ 19 marca a termin mam na 26 grudnia i każdego miesiąca 26 zaczynam nowy miesiąc:)
 
Hej :)
to ja dołącze się z fotką dzisiejszą :p
i powiedzcie mi czemu mam krzywy brzuch, a nie takiu sliczny okrągły jak wszystkie :p

bużki
brzusio.jpg
 
Dzięki. No bo mówie, Wam, że tamta bluzka jest baaaardzo obszerna i wyglądam w niej jakbym juz na porodówke jechała hahahaaaaa. A tak to ja, moim zdaniem, mam taki brzuszek akurat, nie za duży, nie za mały. Ale i tak juz mi ciąży...
 
Hej :)
to ja dołącze się z fotką dzisiejszą :p
i powiedzcie mi czemu mam krzywy brzuch, a nie takiu sliczny okrągły jak wszystkie :p

bużki
Zobacz załącznik 287363
Po prostu takie ułożenie dzidzi. Nic się nie przejmuj, widocznie tak mu wygodnie ;) I twój też jest śliczny, nie gadaj że nie. Ciążowe brzuszki są najpiękniejsze na świecie.
 
reklama
Do góry