reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Śliczne brzusie

wrublik jaki ty masz malusi brzusio.. woow

a tu mój krąglak sprzed killku dni (28+4 wg om) 29+4 (wg usg)

p9211108.jpg

p9211113.jpg
 
reklama
Niesamowite! Gdzie jest Twoja dzidzia, Chudzinko? :)
wiem że mam małe brzusio i nawet lekarz zwrócił uwagę że dzidzia drobna, ale raczej nie wzbudził niepokoju po prostu dzidzia udała się w rodzinkę tatusia a tam wszystkie dzieciaczki rodziły się poniżej 2,8kg
 
wrublik
rzeczywiście malusi brzusio, a to 31 tydzień :) gdzie ta dzidzia się tam mieści?
mamolka
mam identyczny brzuszek gabarytowo.

No to ja jak co tydzień się dołanczam do galerii.
28 tydzień, 9,5 kg na + i 104 cm w obwodzie
jakoś mnie dziwnie wygieło
28tydzie.jpg

28tco.jpg

28tydz.jpg

28tydzie.jpg
 
Ostatnia edycja:
wrublik na pewno nie pomyliłaś się i nie wstawiłaś zdjęcia z 21 tc? ;)
na pewno nie pomyliłam się to zdjęcie z dziś rana, ale dla otuchy by brzusio był większy, zjadłam dwie miski zupy i jeszcze dojem się rodzynkami w czekoladzie zaraz tylko nastawiam herbatkę, przydałaby się zielona, oj pomyliły się mi chyba wątki:sorry2:
tylko czy najadając się kogo ja oszukam siebie?dzidzia przecież jeszcze ciaśniej będzie miała za przejedzonym żołądkiem...
 
Moja matka szła mnie rodzić to wogóle płaski brzuch miała. Wrublik, przynajmniej wychodząc ze szpitala nikt nie będzie mógł sie nadziwić jak tak szybko wróciłaś do formy. ;-)
 
wrublik dokladnie - mniejszy brzuch to same zalety...człowiek najpierw czekał aż się pokaże teraz miałabym chęć czasem go wciągnąć żeby nie był taki wielki i widoczny://

Hannah super foteczki:) fajny brzusio, wielkościwo mam własnie podobny:)
 
reklama
wstawiam swoje z dzisiejszego ranka 27t. :)...i cudne szmatki w tle:zawstydzona/y::-p:sorry2::-D
 

Załączniki

  • wrzesień 101.jpg
    wrzesień 101.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 41
  • wrzesień 103.jpg
    wrzesień 103.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 45
Do góry