reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

reklama
A mi się wydaje, że kobiety w ciąży tak ogólnie bardziej działają na facetów. Przynajmniej mojego to kręci;-)

no a mnie się wydaje, że właśnie odwrotnie ;) Ja to przed ciążą z Julcią niezła laseczka byłam nie chwaląc się :-p a jak tylko zaszłam w ciążę to jakoś faceci przestali się za mną oglądać, no przestali na mnie zwracać uwagę, nie wiem czy miałam te hormony wypisane na twarzy czy co :p
 
elena ty normalne spodnie jeszcze nosisz?? :szok: ale brzuszek zgrabniutki i piękny :-)
Zgadzam się z Myangel przed ciążą faceci mnie podrywali a teraz boją się nawet na dłużej oko zawiesić :-D Ale ja się im nie dziwię - i teraz już rozumiem brak zazdrości ze strony męża :rofl2:
 
Elena też się dziwię że w normalne spodnie wchodzisz , ja normalnie juz zapomniałam jak to jest hehe a brzusio zgrabniutki , to z pewnością po porodzie nie bedziesz miała takiego problemu z dojściem do normalnej wagi i figurki , już ci zazdroszczę .

A jesli chodzi o ogladanie się facetów za nami tzn ciężarówkami to właśnie teraz sie oglądają hehe jak widzą jaki brzuszek z przodu idzie , najpierw od a dopiero później my hehe
 
elena świetny brzuszek, choć ja (tak jak pisała ewwe) miałam taki przed ciążą:-):-):-)

co do facetów to sytuacja mnie śmieszy. Jak siedzę, lub jakoś jestem zasłonięta (tak, że tylko twarz widać) to się gapią - jak przed ciążą, ale jak tylko wstanę i ujawnię się w całej krasie - to jacyś speszeni:confused::confused::confused: hihihi nie wiedzieć czemu...
 
Elena no malusi malusi, taki fajny i w jeansy wchodzisz i jeszcze z paskiem:szok::-D Ty jeszcze możesz spokojnie facetów na plaży w bikini wyrywać:-D

:-) To spódnica dzinsowa taka krótka. Jest na mnie za duża trochę ,wiec sie mieszczę, a nawet spada, bo w spodnie juz nie wchodzę. Na żywca to brzuch wydaje sie większy. Moja koleżanka ,która jest w 26 tygodniu powiedziała,ze ona nie ma jeszcze takiego, że to duży brzuch. Znowuz wczoraj spotkałam znajomą i mówiła ,ze mam mały, bo ona w 5 miesiącu miała ogromny.

A to prawda co do mężczyzn,ze sie oglądaja. Na Fotce też zagaduja i chcą sieumówić. Śmieję siesama do siebie ,ze gdyby wiedzieli,ze jestem w ciąży to czy dalej chcieli by się umówić. Jeden jest taki,ale mnie nie interesuje nowa znajomość.
Co jeszcze mogę powiedzieć. Nic nie przytyłam. Z 3-4 strony wcześniej też wstawiłam dwa zdjęcia.;-)
Lubię zachodzić w ten dział, bo wszystkie macie wspaniałe brzuszki. :-D
 
reklama
Elena ,Sarka,Ewwe, Wiolcia_6,Kotkanadachu, Agbar, Bodzinka każda z Was Kochane ma bardzo ładny i zgrabny brzuszek;-):-):tak::-)
 
Do góry