reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

reklama
śliczne te wasze bebzolki:-p
Ha-NN-AH te 5,5 to tylko w brzuszek poszło bo szczuplutka jestes:tak:no i linia widze sie pokazuje....ja miałam słabiutką i to dopiero pózniej więc teraz pewnie podobnie bedzie.
miissiiss nie pitol bzdur tylko dawaj brzucha!!!!:-D
aluśka fajowa ta Twoja piłeczka:-)
Coraz okrąglej tu u nas:-D
 
Ostatnia edycja:
Ha-NN-AH te 5,5 to tylko w brzuszek poszło bo szczuplutka jestes:tak:no i linia widze sie pokazuje....ja miałam słabiutką i to dopiero pózniej więc teraz pewnie podobnie bedzie.
Mi w pierwszej ciąży wyszła dopiero tuż przed porodem ok 38 tygodnia. Jestem naturalną blondynką i dziwię się że kresa się już zarysowuje. Pępek już w połowie na wierzchu, choć na codzień mam bardzo wklęsły.
Teraz ważę 69 kg także nie tak malutko:sorry2: i szczuplutko.
Dziewczyny
miałam na co popatrzeć bo mnie nie było 10 dni, także sprawcie jeszcze troszkę tej przyjemności i dodawajcie brzuszków jak najwięcej.
 
Hannah naprawdę ni widać tych 69kg, poza tym to wcale nie dużo!
Gdzie Ty w ogóle planujesz rodzić??? u jakiego gina ciąże prowadzisz??? to tak z ciekawości:-p
Co do szpitala to ja myslę o Kamińskiego, chć po głowie mi lata jeszcze Chałbińskiego, Wiktora rodziłam w Trzebnicy ale nie mam dobrych wspomnień więc tym razem Wrocław.
 
u mnie kreski nie bedzie widac:p bo ja mam sciezke rozkoszy z wloskow wiec i ona zasloni ja cala nawet jaks ie pojawi :p ;)

hannah to ty tez z okolic wrocka?? ja albo na dyrekcyjna pojade jesli bede wczesniej musiala rodzic no chyba ze bede sie bala ze nie zdarze czy bedzie juz ok to chyba tu w opolu bede rodzila sie zobaczy kiedy i jak mnie zlapie bylebuy nie za wczesnie :)
 
missiiss ostatnio weszłam na październikowe mamy i tam maja watek o szptalach i są dziewczyny z Wrocka i trochę pisza nt szpitali, coś się tam nie wypowiadaja pochlebnie o Dyrekcyjnej:/
ale Ty chyba masz tam swojego lekarza, wtedy to pewnie trochę inaczej ale tam o czym innym...
 
ja wlasnei chodz eprywatnie do profesora a on jest kierownikiem calej kliniki dyrekcyjnej i powiem ci ze jak daje karte ciazy ze jestem od profesora to zauwazylam roznice lekka w traktowaniu :) wiec jakby sie udalo mysle z ejednak tam bym sie zdecydowala. :) o tyle mam dobrze ze jakos patrza na to ze do profesorka chodze chyba sie boja ze sie poskaze jakby co czy jak :p nie wiem ale place duzo pieniedzy i mam nadzieje ze mnie nie zawioda :) i tak musze sie poskazyc na jedna rzecz ale sie rozpisywac na ten temat nie bede. salowe malo co wiedza... wspomne poprostu o pewnym incydencie jaki mial miejsce ... nie to ze msciwa jestem ale przez nie sie zle czulam przez dwa dni...
 
Hannah naprawdę ni widać tych 69kg, poza tym to wcale nie dużo!
Gdzie Ty w ogóle planujesz rodzić??? u jakiego gina ciąże prowadzisz??? to tak z ciekawości:-p
Co do szpitala to ja myslę o Kamińskiego, chć po głowie mi lata jeszcze Chałbińskiego, Wiktora rodziłam w Trzebnicy ale nie mam dobrych wspomnień więc tym razem Wrocław.

Hanię rodziłam na Kamińskiego i teraz też się tam wybieram na poród. Wspaniale wspominam opiekę, warunki przed i poporodowe. Polecam w 100 %. Ciążę prowadzi dr Blok na przemian z panią Blok (jego żoną) z Chałbińskiego, ale na klinikach raczej nie chcę wylądawać, bo jakoś tam szaro-buro i ponuro.

missiiss
tak jestem z Wrocławia.
 
Ostatnia edycja:
Hannah a byłas ogladalas porodówke na Chałblińskiego??? wiem ze tam jest wanna do porodu ale ja sie nie pisze na poród w wodzie...hehe
co do Kamińskiego to słyszałam dobre opinie, z tym ze personel ponoć bywa niesympatyczny:/
Sala do PR jest bezpłatna i jest pokój dla vipów, który jak bywa (bardzo rzadko) wolny mozna za odpowiednią opłata sobie wynająć, moja koleżanka w nim leżała ale jej bratowa jest tam położną wiec ma sie rozumieć, często tez Kamińskiego jest przepełnione bo wszyscy tam walą na pierwszy ogień, gorzej jak się człowiek nastawi a go odeslą bo miejsc nie będzie:/
 
reklama
Na Kamińskiego też jest pokój z wanną, wszytskie sale są do porodu rodzinnego. Na Chałbińskiego widziałam porodówkę na zdjęciach, bo znajoma rodziła w listopadzie i jakoś mi sie nie spodobało. Ja mam położną i lekarkę znajomą z Kamińskiego i też na początku chcieli mnie odesłać z kwitkiem, ale jak powiedziałam od kogo jestem to znalazło się łóżko najpierw na patologii a potem prosto na porodówkę.
 
Do góry