reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

reklama
sarka śliczny okrąglutki brzusio :-).

kotkanadachu spokojnie, każdej brzusio inaczej rośnie :tak:.
 
Moja siostra chciała mój pooglądac przez skype'a i tam to dopiero mój się wielki wydawał! A najmniejszy jest na zdjęciach, bo na żywo to też chyba jest ciut większy. A może mi się tylko tak wydaje, bo patrzę na niego z góry?
 
Dzieweczki brzusie bossssskie, cudne.
Ja w pierwszej ciąży zaczynałam z wagą 72 kg przy 164 i wcale nie wyglądałam na grubą, taka akurat byłam, pupa, nóżka.
Ale pierwszy objaw ciąży to tycie..Normalnie wystartowałam od razu na plus hihihihii. W sumie przytyłam 35 kg i schudłam szybciutko, tylko brzuch został. Ale ja się śmieje, że to zasługa głodomorka bo wisial ciagle na mnie;-) A teraz startowałam z wagą 100 kg:zawstydzona/y: A aktualnie waże 96 i to już po nadrobieniu kg.A brzuszek wydaje sie raz większy, raz mniejszy, zależy co ubiore.
Ale mam sąsiadke, jej najmłodszy żyjący synek to rówieśnik Lolka, no i teraz się okazało, że znowu jest w ciąży (7 raz, lat 30:szok:), ma 5 synów, no i ja cały czas stawialam, że ona już III trymestr i to tak już pod koniec a okazało się, że termin ma na 20 grudnia:szok:
 
18 tydzień i 3 dzień.

72df368ab67f.jpghttp://s51.radikal.ru/i134/1007/61/72df368ab67f.jpg
 
Elena!!!:szok::szok:Twój brzuch jest ogromnnnnyyyyy!!!:szok::szok: heheh, ale tak poważnie to ja chyba większy nawet miałąm zanim zaciążyłam:D słodki jest,malutki...
 
reklama
Elena no malusi malusi, taki fajny i w jeansy wchodzisz i jeszcze z paskiem:szok::-D Ty jeszcze możesz spokojnie facetów na plaży w bikini wyrywać:-D
 
Do góry