reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

reklama
kotkanadachu to mamy podobny wzrost- jestem tylko o 2 cm wyższa :-) A za to moja waga dziś pokazała 76 kg!:szok: Dziś obrączka po odpoczynku dwutygodniowym zmieściła się na palec ale pewnie pożegnam się z nią razem z przyjściem upałów :dry:A moje stopy już zaczynały wyglądać normalnie...
 
Nie kochana - 76 :zawstydzona/y: Sprawdzałam na dwóch wagach a jak już sama pisałaś - waga nie kłamie :-( mam nadzieję, że max dojdzie do 84...
 
SNC00396.jpg

zdjęcie cyknięte przed chwilą, 19 tydzień 3 dzień :) okrąglutki już:) uwielbiam go hehe
 
no ja też nie chce za dużo przytyć bo wiem jak trudno było mi schudnąć po ostatniej ciąży bo zaczynałam z wagą 64 kg a w dniu porodu miałam równiusio 100 kg bo byłam ważona w szpitalu przygotowywana do cesarki .
 
Zaczęłam się ostatnio nad czymś zastanawiać. Jak skóra na moim brzuchu ma się jeszcze o tyle rozciągnąć, skoro już jest tak mocno napięta? I jak tu rozstępów uniknąć:-( Na szczęście nie mam jeszcze (!) problemów z obrzekami. Może tak jak mama tego uniknę. Mam cichą nadzieję, że to rodzinne:zawstydzona/y:

Wasze brzusie są fajniusie. Kobiety w ciąży wyglądają super.
 
reklama
Do góry