reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

to teraz mieszkanko Martynki:rofl2::-D zdjęcie robione w środę - 20tc i 4dzień :)
IMG_8646.jpgIMG_8647.jpgIMG_8641.jpg
 
reklama
Wiolcia mnie tak sie nie wydaje , mnie osobiście podobają sie bardziej zgrabniejsze brzuszki . Każdy brzuszek jest piękny na swój sposób ale mój wogóle mi się nie podoba , jest juz za ogromny a co będzie w grudniu ? Już się tego boję !
 
z tego co słyszę od róznych osób to innych brzuszek wychodzi wczesniej a innym później. ktoś kto teraz jest prawie płaski może mieć brzuszek przed porodem większy od twojego. Myśle, że tobie wcześnie wyskoczył i taki już zostanie ;-) jest naprawdę śliczny!
 
Elena fajniutki brzucholek. A za mną się faceci dipiero teraz ogladaja. Przy Lolku tez tak było. Może dlatego, że czuje sią ogromnie seksowan i pewna siebie. Nie przeszkadzaja mi zadne krągłosci, wręcz przeciwnie.
 
Dzięki.;-) Chyba sie oglądaja ,bo chodzę zadowolona. W końcu zaczęłam cieszyć się ciążą.
 
reklama
piekne brzuszki !! :D kurcze musze i ja sie zmobilizowac i wrzucic mojego bembenka :) tylko ja mialam troche tluszczyku wczesniej i moj taki zgrabniutki piekniutki nie jest jak wasze :)
 
Do góry