reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

reklama
ludzie myślą, że ja jestem w początku 4 mc, a to już piąty, jeśli mały brzuszek nie jest jakąś anomalią i za tydz na usg z dzidzią będzie ok, to przynajmniej będę się dłużej cieszyć mniejszym obciążeniem, ale i tak np przy zmywaniu naczyń już czuję kręgosłup...
 
Tunia dzięki za odpowiedź. takie to proste a ja tego nie wiedziałam :-D
właśnie sobie uświadomiłam, że kabelek do aparatu został w Irlandii, a nie mam tu na stacjonarnym wejścia na kartę buuu kabla jeszcze nigdy nie używałam bo do laptopa niepotrzebny i potem jak latam do domku to o kabelku zapominam. ale jutro już będę przy moim lapku to w końcu pokażę swój brzuchol
 
Dzięki,a to prawda ,ze podrósł, bo juz spódnica robi się przyciasna i widzę ,ze wywaliło go do przodu. Najśmieszniejsze jest to ,że ludzie myślą ,ze to początek ciąży.:eek: Jak mówię,ze za około 1,5 tygodnia zacznie sie 6 miesiąc to mówią,że nie wygląda.
 
Cóż prawda jest taka że brzuszek wywala w rożnych momentach - ja już nie widzę własnego krocza :szok: A ty masz to jeszcze przed sobą ;-)Moja kuzynka była płaska jak deska do 6 miesiąca a w 7 wyglądała już na 9 miesiąc więc ciężko powiedzieć jak będziemy wyglądać później :-D
 
To prawda. Chyba juz pisałam na forum ,ze jak moja matka szła mnie rodzić to NIC po niej nie było widać. W robocie w 7 miesiacu sie pzrebierała i też sienikt nie zjarzył. Ale ja widzę jak ludzie patrzą na mój brzuch. Dziś jedna dziewczyna też w ciąży tak na mnie spojrzała, bo wiadomo ,że teraz wszystkie wyszukujemy ciężarnych.:-D
 
reklama
O zgadza się!!:-) mamy jakiś radar do wyłapywania ciężarnych:-D taka solidarność brzuchów :-)
Nieźle ta twoja mama zamieszała położnym na porodówce jak widać nie było brzucha;-)
 
Do góry