reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

Dziewczyny brzusie macie świetne a każdy inny :)
u mnie też tak jest zależy co mam na sobie jak coś bardziej obszernego to brzusio się chowa a jak bardziej kuse to widać brzuchollllo ;)))

Wklejam zdjęcie z dzisiaj rana

Pozdrawiam
 

Załączniki

  • DSC00866.jpg
    DSC00866.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 47
reklama
wrublik no naprawdę brzusio malutki, ciekawe kidy wyskoczy na dobre:-D
Carolka zgrabniutka piłeczka i już widoczna:tak:
 
oj na pewno maluszek ma dużo miejsca na brykanie :-D wcześniej strasznie nawet się martwiłam że nie rośnie mi szybko brzucho, mam porównanie jednej znajomej - jest w tym samym tygodniu a różnicę mamy jakby 4 miesięcy, ale na ostatnim usg lekarz podał wagę odpowiednią do tygodnia w którym byłam więc się uspokoiłam - po prostu mam pojemny brzuszek :-)
(a i dodam że tamte u góry zdjęcia to są z tej samej godziny, tego samego dnia)
 
O rany rany, aż muszę to napisać - pępek mi dzisiaj na wierzch wywaliło :) To jest najśmieszniejszy objaw ciąży, strasznie na niego czekałam :) A że miałam zawsze bardzo wklęsły, to się na wierzch nie pchał za szybko :)
Może dlatego tak mnie wczoraj kuło naokoło brzucha - bo się Małe przesuwało do góry ;)
 
reklama
Do góry