reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

reklama
u mnie też nie widać, mam to od wczoraj, bo też wkleiłam w innym wątku zdjęcia, ale jak sie nie otwierały to usunęłam post
 
uwaga atakujemy, proszę się nie przestraszyc, mój brzuszek 20 tydzień;)
 

Załączniki

  • 03.08.2010 1196.jpg
    03.08.2010 1196.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 70
a ja już widzę;)
Ha na ah jaka okrągła ta twoja piłeczka;) duży jak na 20 tydzień

później wrzuce jakieś zdjęcie gdzie bedzie mnie cała widac, bo tak jak jest sam brzuszek to nie wiadomo czy on duży jest czy maly..
 
Hannah piękny brzusio :-D

natka mój brzuszek aktualnie bardzo podobny do twojego, i z tego co widzę po Waszych zdjęciach, mój wciąż najmniejszy, ale widać taka moja uroda...
 
reklama
a mnie poratujcie i mi powiedzcie jak wstawić zdjęcie? hehe bo ja to mam chyba do tego dwie lewe ręce :-D

jak piszesz odpowiedź na temat to tu na górze gdzie są te różne ikonki, trzecia od końca jest dodaj obrazek, klikasz i tam masz wybór z komputera czy z internetu, wybierasz zdjęcie, klikasz wgraj pliki i już
 
Do góry