reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

Ha no własnie! ja tam nie mam nikogo więc chyba muszę wziąść pod uwagę inny szpital też:/
To i być może spotkamy się gdzies na porodówce bo i termin mamy zbliżony hehe
 
reklama
to ja wstawiam brzusio :)
hmmm urosl cos od ostatniej foty czy nie ... hmmm chyba nie jakos duzo a wklejalam na poczatku ciazy
 

Załączniki

  • brzusio.jpg
    brzusio.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 42
Po dłuższej nieobecności znów wskoczyłam na nasze forum grudnióweczek i postanowiłam wrzucić świeżą foteczkę mojego brzusia, oto i on:
Po ostatnim usg wiek ciąży wyliczony na:19t2d
19 tc.JPG

04.08 wybieramy się na połówkowe usg, mam nadzieję, że poznamy płeć naszego Maleństwa :)

P.S. Dziewczyny macie cuuuuuuuudne brzusie!
 
Ostatnia edycja:
miissiiss śliczny:) ale fakt z tego co kojarzę twoje pierwsze zdjęcie to faktycznie nie wiele urósł, po prostu Jasio się dostosowywał do tego domku który był już przygotowany:) ale spoko - już mu się tam pewnie ciasno robi - zacznie się rozpychać - i wypchnie Ci go do przodu zdrowo:D jeszcze będziesz narzekać hehe
 
reklama
Do góry