reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

reklama
super brzuszek, rewelacja:-)super ci rośnie tak do przodu, chyba bedzie bardziej szpiczasty:tak:a kto robił fotki?
 
Hannah brzuszek super:D i bardzo mi się paski na ścianie podobają:D one są malowane? czy to tapeta?
 
Hannah brzuszek super:D i bardzo mi się paski na ścianie podobają:D one są malowane? czy to tapeta?

Malowane, tak jak i te kwiatki na skosie. Urządzałam w marcu pokój córki i malowałam sama ściany.
Tu jeszcze było stare łóżeczko, które teraz będzie mieć mniejsze dziecko.
afec10cfae.jpg

http://imageshack.us
2d0fe2b59d.jpg


potem usunę zdjęcia żeby nie zaśmiecać.
 
Ostatnia edycja:
aleeee cudny pokoik:) szał kolorów, ale bardzo bardzo fajnie, dzieci powinny mieć takie kolorowe pokoiki:) Jak będę urzodzała pokoik mojego maleństwa, to oczywiście Hannah mam nadzieję że służysz dobrą radą:)
 
reklama
aleeee cudny pokoik:) szał kolorów, ale bardzo bardzo fajnie, dzieci powinny mieć takie kolorowe pokoiki:) Jak będę urzodzała pokoik mojego maleństwa, to oczywiście Hannah mam nadzieję że służysz dobrą radą:)

Bardzo chętnie. Zresztą w sypialni i w innym jeszcze pokoju mam malowane szablony. Bardzo lubię kolorowe ściany i w każym pomieszczeniu jest coś innego.
A mąż się pukał w czoło jak malowałam tą ścianę i mówił że w życiu nie poświęcił by 2 dni (od rana do wieczora) na malowane tej ściany.
A ten pokój jest urządzony za ok 600 zł z farbami włącznie (komoda, farby, dywan). Jeszcze polanuję dokupić jedną komodę, tyle że wyższą i węższą do tego komleptu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry