reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Middayjoy musisz patrzec na oznaczenia bo to chyba od firmy zalezy. Tak jak Asiunia napisala sa od 10 miesiecy ale sa tez od 18 mies

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas hitem sa spinacze z balkonu, ktore sobie wrzuca do konewki a potem je wyciaga :) a z takich prawdziwych zabawek to lubi takiego grajacego slonia, do ktorego sie wrzuca pileczki a nastepnie wylatuja one z traby z podmuchem powietrza. Na roczek jeszcze nie wiemy co dostanie a my tez nie mamy jakichs specjalnycj zyczen.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
IMG_4974.jpg

To ten slon. Polecam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_4974.jpg
    IMG_4974.jpg
    49,4 KB · Wyświetleń: 725
u nas teraz na topie konik...kon-na-biegunach-little-tikes-plastikowy-czerwony.jpg . A poza tym to jak u diany najlepsza zabawa jet tym co zabawką nie jest, w naszym przypadku rozsypywanie kamyków z donic na tarasie i demontaż małych ogrodowych lampek solarnych :-)..a i uwielbia moją szufadę z kosmetkami, rozczula mnie gdy czesze sobie włosy pędzlem do różu...:)
 

Załączniki

  • kon-na-biegunach-little-tikes-plastikowy-czerwony.jpg
    kon-na-biegunach-little-tikes-plastikowy-czerwony.jpg
    48,1 KB · Wyświetleń: 57
Oj tak, moje kosmetyki tez robia furore. Pedzel do rozu juz w kibelku raz wyladowal :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie worki, papier, książki... Piłki są jedynymi zabawkami, że zabawkami [emoji3]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas uwielbia zabawki na baterie demontowac.Otwiera i wyjmuję baterie tam gdzie nie trzeba tego robić srubokretem i potem próbuje je włożyć spowrotem.Spinacze rozkłada na dwie części i sprezynke. Więc już mu nie dajemy.A tak bawić się chce wszystkim tym co siostra.I jej przeszkadza przy tym.
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas podobnie. Najbardziej go cieszy to co nie jest przeznaczone do zabawy. Jakies kabelki itp. Z prawdziwych zabawek to pileczki i ewentualnie cos co gra, swieci i ma duzo przyciskow[emoji3]

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry