reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ale tu znowu cisza.Jak wam minely roczki dzieci?My dopiero pod koniec sierpnia skonczymy rok.A tak wyjechalismy na przedluzony dlugi weekend i super byla pogoda i odpoczynek od sprzatania i gotowania.Tyle ze mlody zachorowal na trzydniowke.I siostra szalala nad woda z mezem albo na basenie i innych imprezach a ja mu zbijalam goraczke w pokoju w hotelu.A tak to mamy w koncu zeby.Dwie dolne jedynki wyszly mu naraz.
 
reklama
Igi dalej bez zębów :)
Roczek spoko ale nie było dzieci więc tak troche dretwo. Jeden był synek koleżanki młodszy od mojego 2 Msc.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jakie zabawki wasze dzieci dostaly na roczek? U nas imprezka za tydzien i nie mam pojecia co kupic malemu. Wiem, ze on nic nie rozumie jeszcze ale nie bedziemy miec duzo gosci wiec chcialabym zeby dostal cos ciekawego od nas :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej,
U nas hitem okazał się motocykl z Vtech. Mikołaj dostał go od chrzestnego. My z mężem nic nie kupowalismy, bo urodziny ma we wtorek i stwierdziliśmy, że poczekamy i zobaczymy co dostanie od innych, żeby nie zdublować zabawek. Ale dostał tyle rzeczy, że nie wiem czy jest sens kupować więcej zabawek. Może coś symbolicznie na pamiątkę.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
20170820_145407.jpg

O taki

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20170820_145407.jpg
    20170820_145407.jpg
    65,5 KB · Wyświetleń: 481
Tylko moim zdaniem to dla dzieci które umią same stać.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
20170820_142454.jpg

Pochwalę się tortem, bo robiłysmy same z siostrą męża[emoji4] Na bazie cukru kokosowego. Mikołaj zjadł dwa kawałki, tak mu smakował [emoji16]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20170820_142454.jpg
    20170820_142454.jpg
    60,2 KB · Wyświetleń: 469
A i jeszcze podoba mu się stolik z klockami Mega Blocks z FP. On jest niski wiec i siedzące dziecko się pobawi. Mikołajowi sprawia ogromną radość burzenie budowli z klocków. Lubi klocki nosić i nimi stukać więc też polecam mimo że nic jeszcze nie buduje.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Effa, sliczny solenizant, piekny tort :)
my chyba tez nic wiekszego nie kupimy bo kupilismy wlasnie fotelik do auta i go dostanie :p dokupimy tylko taka dmuchana krowke lub konika na ktorym mozna siedziec i skakac bo to widzielismy u kolezanki i malej sie super podobalo ( chyba jej sie z placem zabaw kojarzy ;)
U nas na razie hitem sa takie drobne zabawki typu kubki z ikei plastikowe, samochodziki (tez z ikei), sortery no i najwiekszy przyjaciel czyli maskotka kroliczek ;) z grajacych to kierownica na wozek (jest troche spokoju na spacerze, chociaz wozek dalej parzy w tylek! ;)
 
Do góry