reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

U nas też nie ma jeszcze ani jednego zęba.Na weselu tez juz bylismy z synkiem ale prawie dwa miesiace temu.Najwiekszy mialam problem z sukienka dla matki karmiącej ale w koncu kupiłam taka jak chciałam.A tak mlody nie robił żadnych problemów i spal przy muzyce.Byliśmy do 2 bo tyle chciała sie bawic trzylatka córeczka.A tak u nas do chodzenia to jeszcze daleka droga.
 
reklama
Marlenka u nas do chodzenia tez jeszcze daleka droga. Jestem w szoku, ze Ci dzieciaczki az do 2 wytrzymaly. Moj jak gdzies jestesmy to zasnie w wozku ale szybko sie budzi i pozniej juz placze i trzeba do domu

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marlenka ja Igiego często dość biorę na festiwale czy koncerty. Mam stopery dla niego i śpi w nosidle , mąż go nosi [emoji14]

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mama kulka A jakie nosidlo macie dla Igiego?Zadowoleni jesteście?A co to zębów to ostatnio mi koleżanką mówiła ze jej syn miał pierwszy ząb w wieku 15 miesięcy.Moja córka w wieku 12 więc ciekawe ile nam przyjdzie jeszcze czekać.A tak mlody wszystko bierze do buzi i ostatnio miał plesniawki.Masakra smarowanie języka tak sobie nie chciał pozwolić.Na szczęście już nie ma.
 
Mój solenizant :) 020820172822.jpg
 

Załączniki

  • 020820172822.jpg
    020820172822.jpg
    539,5 KB · Wyświetleń: 96
Jeszcze pytanko...czy korzystacie może z takich trzykołowych rowerków z odpinaną barierką, takie co to rosną z dzieckiem, znacie coś godnego polecenia?
 
reklama
Wszystkiego naj naj najlepszego[emoji403][emoji512][emoji173][emoji3]

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry