reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

My nie korzystamy jeszcze. Ale prawdopodobnie Olus dostanie na urodziny[emoji3]

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My mamy taki dokladnie rowerek
1501838644-aaaaaa.jpeg

Fajna sprawa :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie mały dostał kase i chciałam coś takiego mu kupić, tylko wybór jest przeogromny- z obracanym siedziskim, z daszkiem, z bez daszka, itd....Hmmm...
 
Daszek wydaje mi sie przydatny. Chociaz troche od slonca uchroni. Co do obracanego siedziska, to nie widzialam takiego jeszcze, wiec ciezko mi cokolwiek powiedziec. Chyba dodatkowy bajer niekoniecznie potrzebny[emoji3]

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, a ten rowerek to na teraz? Nawet jak dziecko nie chodzi? Nie znam sie na takich sprzetach ;) Czy to ma pozniej, np alternatywa dla rowerka biegowego?
 
Tak spokojnie mozna na teraz. My malego juz od kilku miesiecy w tym wozimy, praktycznie jak zaczal siedziec.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ten który my mieliśmy miał oznaczenie chyba 10 miesięcy +, alternatywa dla rowerka biegowego to to raczej nie jest, powiedziałabym że bardziej dla wózka. Biegówka to dopiero w następnym roku przyda się.
Moje dzieci nie zasypiały w wózku na spacerze więc rowerek był w sam raz. Córka jakoś od 15- 16 miesiaca nie korzystała z wózka i na początku jeździła rowerkiem a potem pokonywała na piechotę po 4 km. Tylko że ona jest z lutego i po roczku miała dużo czasu na korzystanie z tego sprzętu, teraz nie widzę sensu kupna bo niedługo zima i syn nie pojeździ na nim długo. Na wiosnę wyciągnę mu rowerek biegowy a zimę przejeździ w wózku.
 
Do góry