reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

No ja dzisiaj jak mojemu dałam całego brokula to sobie odgryzal aż sprawdziłam czy tam nie ma zeba

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
A moja taka ostrożna z tym jedzeniem. Jak daję warzywa rozdrobnione widelcem, to nie chce albo ma odruchy wymiotne. Musimy jeszcze poczekać na kawałki. Ale skórkę chleba wsuwa, aż jej się uszy trzęsą.
 
No skurka xhleba albo kawalek buleczki to za mu siee oczy swieca ja daje papki ale pomalu staram sie zeby byly kawalki i jak sa czasami za duze to widze ze ma tzw odrich wymiotny ale nauczy sie [emoji6]chociaz pani pediatra w przychodni oiwiedziala ze narazie tylko papki ale to chyba ze wzgledu na wychodzace zeby zeby go nie bolalo podczas jedzenia

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dajecie zwyczajnie skórkę od chleba czy ta kromke dupke z końca? Nie pozre tego bo jak urwie kawałek to chyba tego nie rozmemla dziaslami?! Ja daje chrupki i się stresuje a co dopiero skórkę chleba nie nadaje się na blw. U nas papki i owoce przez siatkę z gryzak a. ;-)
 
Ja z boku odrywam. My jak 1szy raz daliśmy w kawałkach to 5x się zakrztusil. Później już raczej tylko raz mu się zdarzało. Ale ze względu na to, że mało waży musiałam przejść na papki i teraz widzę ze gorzej sobie radzi z kawałkami [emoji47]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zawsze daje piętke chleba, to mamla sobie, chrupki kukurydziane też wcina. Po 4 miesiącu zaczęła jeść wszystko w postaci papek, a teraz skończy 8 i zaczyna pięknie jeść blw, ale to ja chyba musiałam do tego dojrzeć:)
 
Ja właśnie dziś kupiłam w Rossmanie z Hippa kaszkę 5 zbóż. Mam też jaglaną Holle. Czasem robiłam na wodzie z owocami, a pare razy zagęsciłam mu tym mm i dałam w butli wieczorem, w nadziei, że będzie spał jak suseł ( normalnie karmię piersią) .

Czy któraś z was podaje dziecku do picia czystek? Wyczytałam że można od 3 mies.
Ja tylko sporadycznie daje rumianek, a czemu chcesz podawać czystek?
 
reklama
Do góry