reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Moj sie nauczyl wode pic. Ale sokow nie chce. Na jablkowy go wykreca np. Ciesze sie, ze chociaz wody cos pije. Tez nie za duzo ale zawsze cos :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
Moja też mało pije, a jedzenie to już wogole słabo.
A czy któryś maluch już raczkuje? U mnie wyglądato tak, jakby Natka zabierała sie za to już od dłuższego czasu, ale tylko buja sie na czworakach.
Ale za to już pięknie siedzi. Czasem sie gibnie na bok albo na plecy. Wtedy super przekreca się na brzuch, potem na czworaka i bujanie.
 
Moja zaczela raczkowac w weekend. Na razie to przeraczkuje max 2 m, wczesniej tez z 3 tygodnie sie bujala na rekach i nogach. Za to nie siedzi ;)
Z jedzeniem warzyw to bylo slabo, teraz owoce chetniej, ale my dopiero zaczelismy rozszerzac diete wiec na razie jedzenie i woda to tak symbolicznie- kilka lyzeczek i kilka lykow.
 
Igi chyba nie będzie raczkować. Buja się z półtora miesiąca i pełza ale mega szybko. Siadać nie siadł samodzielnie ale się przymierza nie umie rąk oderwać jak pozycję zrobi

Napisane na Lenovo TAB 2 A10-70L w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj tez sie buja na czworaka i od kilku dni pelza, co dzien to szybciej. Siedzi coraz lepiej ale oczywiscie nie jest to jeszcze stabilne na tyle zeby go samego posadzic i odejsc :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
Filip raczkuje od dwóch tygodni ale jak chce gdzieś szybko dotrzeć pełza. Usiadł sam chwilę przed czworakowaniem. Teraz kombinuje jak podnieść się, czasem łapie nas za ubranie i staje na kolanach.
No i chyba w końcu ruszył z jedzeniem :) Dałam mu naszego rosołu nie przyprawionego i chyba dzięki niemu odblokował się bo teraz aż piszczy jak zobaczy miseczkę :p
 
Mój to znowu mleka nie bardzo chce.

Wczoraj byłam na warsztatach chustowych. Super sprawa. Lepsze niż fitness hehe szczególnie jak dziecko waży prawie jedenaście kilo.

Napisane na Lenovo TAB 2 A10-70L w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny gdzie jesteście? Na którym poziomie macie łóżeczka? Ja mam na środkowym i chyba muszę zmienić na najniższy. Mała zaczyna się podciągać. Mam stracha, że wypadnie.
 
Do góry