reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Kardula ja miałam na środkowym ale koniec końców złożyłam i postawiłem turystyczne bo mimo ochraniacza walil głową. A teraz spokojna jestem. No i tu nie ma regulacji więc poziom najniższy. Design mi trochę psuje ale dziecko bezpieczne i jara się że wszystko widzi [emoji23]a jaki ubaw jak zjada siatkę xd

Napisane na 8063 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My mamy łóżeczko na środkowym poziomie, ale mój się nie garnie do podciągania. Pełzanie wychodzi mu super, śmiga jak nakręcony :) przy okazji mocno weryfikuje czystość podłóg ;) Czasem kiwa się na kolankach, ale jeszcze nie raczkuje,
 
Ja jeszcze na gornym. Ale mamy z ikei i tu sa tylko 2 wiec wydaje mi sie ze gorny to jak srodkowy. W weekend opuszczamy bo juz sie zaczyna mala podciagac. Az sie boje o moje plecy :eek:
 
U nas na najwyższym. Mała nie raczkuje i nie siada. Nie siedzi też posadzona tylko leci na boki...więc chyba daleka droga do obniżenia łóżeczka. Czy tylko my tak w plecy z umiejętnościami?? Mała z 22.08
 
Maldob mój też z 22.08. i ma dokładnie tak samo jak Twoja z umiejętnościami [emoji4] Ja się nie przejemuję, przecież w końcu na pewno zacznie siadać. A porusza się na razie turlajac i pełza do tyłu, najlepiej pod meble [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Staram się nie popadać w paranoje choć przyznam że mam wyobrażenie że siedzące dziecko to już się bardziej zajmie książeczka i zabawkami...choć to pewnie pierwszy poważny krok do piekła czyli samodzielności w przemieszczaniu się hahaha
 
reklama
My tez mamy na srodkowym poziomie. Maly sie podciaga do siadu, pelza i powoli bierze sie za raczkowanie. Jak pelza po podlodze do podchodzi do ławy, lapie sie jej i podnosi na kolana. Siedzi sam calkiem ladnie. Jestesmy z 26.08. Nie ma sie co przejmowac dziewczyny bo predzej czy pozniej wszystko samo przyjdzie. W koncu nie ma ludzi ktorzy by nie potrafili chodzic:) wiec wszystko w swoim czasie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
Do góry