reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Kardula ja też nie wiem co z moją sie dzieje myślałam że skok że minął spała dwie nocki jak kiedyś bez pobudki a dzis co? Budziła się co godzinę. Zasypiała tylko na rękach po odlozeniu znowu sie budziła. O 5tej wysiadłam i M walczył co z tymi dziećmi już nic nie rozumiem dwie noce śpi ładnie i nagle coś takiego? O co tu chodzi w ogóle..

wniddf9hpcb059dp.png
 
reklama
Byłam u lekarza - biegunka rotawirusowa . W ciągu 2 tyg. druga choroba. No masakra jakaś. Najgorsze jest to, że to moze być wirus z powietrza.
 
Kardula trzymajcie się. Byle ciebie nie rozlozylo.
Mój dziś mało spał. 2x po niecałe pół godziny. Teraz zasypia trzeci raz.
Czy u was też tak smog trzyma? U nas przedwczoraj było przekroczenie ponad 1000 !!!!. A ja nie spojrzałam i poszłam na spacer. Słonko tak pięknie świeciło i było chyba 8 stopni. Wczoraj i dziś siedzę bo ciągle wysoko ponad normę. Nic tylko palnąc sobie w leb
 
Agnes u mnie poziom umiarkowany także jest ok. No ale i tak jest tak pochnurnie że bez humoru na spacer jakikolwiek.
Kardula dobrze że poszłaś do lekarza. Zdrowka dla was !

wniddf9hpcb059dp.png
 
Kardula, biedne jestescie :( dobrze ze mleczko je chociaz. Ale jak to wirus z powietrza?
U nas tez smog, od wtorku siedzimy w domu i nawet okien nie otwieramy. Wyskoczyłam teraz autem do sklepu to normalnie mgła smrodna wisi w powietrzu. Tez sobie palne ;) albo chociąż czekoladę zjem ;) w niedziele ma być wiekszy wiatr to pewnie przejdzie
 
Middayjoy, o to chodzi, że nie musiała mieć kontaktu z chorym. W tamten piątek też bylam z nią w przychodni. Mogła tam cos załapać, tak z powietrza i dopiero się rozwinęło.
 
W przychodni się zaraził maluch? Muszę iść na szczepienie, odkładałam jak mogłam. Chyba mi już tylko modlitwa pozostaje, żeby w szpitalu nie wylądował. Niech już przyjdzie wiosna [emoji46]

To może coś na pocieszenie. 2 mce ćwiczeń z Mel B - ABS. 5 dni w tygodniu. No i karmienie piersią. Mogę śmiało powiedzieć, że z takim brzuchem mogłabym iść na plażę [emoji16] Jeszcze tylko tyłek pozostał do korekty [emoji23]

Aha, słodycze jem codziennie [emoji16]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry