reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Ja tez z innej beczki. Czy wasze dzieci tra buzke raczkami? Tak dość mocno. Mój mały ma azs. Na buzi nie mocnych zmian i juz nie wiem czy to norma czy go tak swędzi?Reszta cialka go na pewno swedzi bo ma tam gorsza skórę. Do tego budzi się mega często. Nie chciałam pakować w niego różnych specyfików ale będę musiała jednak coś przeciwko swedzeniu mu dać. Sen dla dziecka najważniejszy. Męczy się biedny:-(
 
Ja jeszcze coś innego [emoji4]
Jakie ubranka kupujecie teraz dzieciom na dwór i z czego?

Mikołaj już nie za bardzo chce leżeć i nie lubi być skrepowany. Chcę coś kupić, ale nie wiem co. Kombinezon odpada bo krępuje ruchy. No nie mam pojęcia. I jeszcze teraz będzie pogoda ze zmienną temp. Polarowe chyba za cienkie?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się podpinam do pytania ubraniowego, ale konkretnie - co na stópki? możecie polecić jakieś fajne "paputki" które nie spadają?
 
Adaś jest bardzo potliwy [emoji6] teraz zbliża się najgorszy okres na ubieranie by nie przegrzać ale też w drugą stronę za cieńko też nie dobrze,
ubieram mu kurtkę pod nią ma tylko body i bluzkę, skarpetki spodnie wygodne dresowe i niechodki połbuciki sznurowane[emoji4] aaa czapkę też mamy z takiej lekkiej dzianinki

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No u mnie jest tak , że często Igiego ostatnio.brzuchem.usypiam :D

A Ty paper nie marudzi bo wysłałaś na snapie foto i wyglądasz na pełnej. Pojadę tam i Ci przytrybie jak będziesz narzekać. Naprawdę dobra dupa :D

Ja mam ze smyka teraz kapcie. Zaraz edytuje i wstawię foto.

Ej moje dziecko 12 godzin spało bez przerwy. Hasztag chwale się.

atdctrd8ammce1aq.png
 
Moja nie trzeba rączkami buzi tylko jak leży na brzuchu to trzeba noskiem i polikami o podłoże. Nie niem czy coś ja swędzi czy to taki tak bo ostatnio miała suche plamy na policzkach ale po nawilżenie juz schodzi. No i jak leży na plecach czy w lezaczku to już nie trze. Ale jak się Twój wybudza to chyba coś zadziałać.
Ja jeszcze ubieram na zimowo ale jak będzie w okolicach 10 st to na cienkiego pajace kombinezon dresowy, lekka czapeczka i w spiworek w wersji jesiennej ;)
 
reklama
Effa zazdroszczę brzuszka... normalnie modelka:) mój jest taki miękki i obwisly;(

Agnes mój trze ale głównie oczy, nos i uszy, i to zwykle jak jest śpiący, albo we mnie się wciera;)

Mamakulka nie dobijaj ludzi;) mój dziś w nocy usnal ok 22.30. O 23 pobudka, potem usnal o 2 obudzil się po 40 min z placzem i krzykiem strasznym i znów mi się prawie zaniosl ale nie czekalam ani chwili tylko odrazu dmuchnelam mu w twarz. I do 7 tez sie jeszcze ze dwa razy budzil i po 7 pobudka standardowo...
 
Do góry