reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Ja cwicze czasem z Mel B posladki ale ciezko mi sie zmotywowac i brakuje mi regularnosci. Moze wlasnie fotki wasze pomoga sie zebrac w sobie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
Nie wiem czy to zdj was zmotywuje, bo jestem po dwudaniowym obiedzie i cieście i trochę mi brzuch wywaliło [emoji23]

Mogę rano zrobić, będzie bardziej motywujące [emoji23]

Ćwiczę Mel B - trening ABS. Niecałe 10 min. Z młodym nie ma problemu, bo patrzy na mnie jak zaczarowany, zastanawiając się o co chodzi [emoji28]

Musze go przyzwyczaić że jak mama ćwiczy, to ma się sobą zająć. Bo później zrobi się bardziej ruchliwy i będzie problem [emoji1]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20170218_165005.jpg
    20170218_165005.jpg
    37,1 KB · Wyświetleń: 89
No effa super mi jeszcze troche do twojego brakuje ale ogolnie też nie jest źle. To rano też pyknij:) kurde chyba zaczne ćwiczyć serio bo jak stare sukienki przymierzam to troche sie podłamuje moimi boczkami:p

wniddf9hpcb059dp.png
 
effa zazdro wytrwalosci ja mam zapal na jednorazowe akcje tylko haha

sierpniowka kuba krzyczy, ze lubi twoj miekki brzuszek i masz przestac, powinnas uszanowac a nie jakies hula [emoji23]
 
Dziewczyny ja z innej beczki. Tosi chyba znów zaczyna się katar najpierw były suche, teraz miewa już przytkane, czy da się to zastopować czy raczej się rozchoruje? Od jakiegoś czasu ciągnie się za uszko ale pisałyśmy o tym i myślałam, że poznaje siebie, bo mojego męża też lubi ruszać za ucho, a teraz się zastanawiam, bo na basenie się zanurza (ostatnio liczyliśmy do 2) no i może się przeziębiła. Kicha i kaszle, ale to też wcześniej niż na basen zaczęła chodzić, bo ma strasznie dużo śliny, wszyscy to mówią. Eh i to ulewanie. Ja jej daje po 3h od obiadku mleko, a ona mi za 15 minut ulewa mlekiem i uwaga obiadkiem, może za dużo jej tego daje? No ale zjada wszystko, eh same zagwozdki i raczej wrócimy do mleka zagęszczanego, bo nie chcę męczyć już jej i siebie.
 
reklama
A co lekarz na to? Byłaś żeby osluchal? Jeśli jest katar to czesto i kaszel od splywajacego kataru. No a jeśli nosek zatkany to może spowodować zapalenie ucha. Wiec najważniejsza higiena noska. Zakraplanie solą fiz. lub morska i odsysanie. Z tym ulewaniem nie pomogę. Też bym pytała pediatry.
 
Do góry