reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

U mnie to jest tak , że i 9h przesypial, a następna noc 3 pobudki, później znowu śpi np do 5 i później nie. Każdej nocy jest inaczej. Mój ma jeszcze tak ze w nocy nogi do góry podnosi, rozkopuje się i budzi bo zimno. To kołdrę położyłam w poprzek i wciskamy pod materac. A jak to nie pomaga to jeszcze koc kładę na nogi. I teraz lepiej śpi.

No kombinuje jak mogę [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Angelikaaa mój je mm i budzi się w nocy często. Zawsze je 2 razy w nocy wiec żadnej reguly. Od urodzenia nie przespał żadnej nocy.
 
Angelika ja też mówiłam, że pół roku kp i koniec. Niestety nie dotrzymam sobie danego słowa. Ciężko mi zrezygnować, mimo że daję i mm.
U mnie dziś była druga od pół roku cała noc przespana (tzn. od 20.30 do 6.00). Mam nadzieję, ze będzie ich coraz więcej, ale zęby jeszcze przed nami. Na razie coś mi się w dzień zaczyna przestawiać i mniej śpi.
Effa a moze jakiś cieplejszy pajacyk. Moja mała też zaczęła sie rozkopywac i cała zimna jak się budzi.
 
Ja tez spiworek polecam. Mam taki z motherhood i jest fajny, tylko wydaje mi się ze trochę za cienki na zimę wiec jeszcze kocykiem przykrawam.
Dziewczyny, właśnie sobie sprawdziłam siatki centylowe i wyszło ze mała spadła w ciągu tygodnia z 75 na 50 centyl. Półtora miesiąca wcześniej też był 75. Czy to juz powód do zmartwień czy poczekać na dłuższy okres ważenia np za jakieś 2 tygodnie bo 1 tydzień pomiaru to trochę mało. Fakt ze krótko ssie tak jak wczoraj pisalysmy:(
 
dzieci kp przybieraja skokowo u mnie jak byla kontrola wagi to co 2 tyg sprawdzalismy kilka razy
edit a najlepiej to chyba do pediatry sie przejsc a nie na wlasna reke niech zobaczy moze zleci badania krwi itp
 
Ostatnia edycja:
Midday tak jak paper pisze, przybierają skokowo więc tydzień to chyba za krótki okres żeby juz panikowac.

Mój w ciągu miesiąca przybył może 100g więc ja myślę że jutro dla świętego spokoju spróbuję się dostać z nim do health visitor i niech mi sprawdza co się dzieje. Może to dlatego że On ciągle macha rekami i nogami i nawet na rękach skacze i sie rzuca i spala wszystko a może powiedzą mi co robić żeby dłużej jadł...

Niedługo pół roku będzie miał więc może daruje karmienie piersią i dam mm albo więcej jakichś innych posiłków wprowadzę, chociaz kaszka np mu nie smakuje zbytnio i ma odruch wymiotny
 
Ja mówiłam ze jeśli będę mogła jeść prawie wszystko to mogę karmić bez zakładania końca. A jeśli będę na restrykcyjnej diecie tp pół roku wytrzymam i kończę karmienie. Pol roku zbliża się wielkimi krokami a ja jednak nie chce przestać karmić. A to lepiej z wprowadzeniem nowych produktów przy kp i dla alergikow najlepiej jak najdłużej karmić. Wiec znów lecą mi wlosy i patrze na niektóre jedzonko jak wyglodnialy wilk ale trudno byłoby mi teraz przestać. Tym bardziej ze tez walczyłam długo o laktacje. Może przestanę tak w okolicy 10 miesięcy. Może tak przed wakacjami żeby nie musieć gotować na wyjeździe. Zobaczy się ;-p. A wy jaki macie plan na długość kp?
 
zakladalam minimum pol roku ale ze ta laktacja wywalczona wlasnie to az szkoda przestawac, z reszta na poczatku nie mialo to dla mnie takiego znaczenia a teraz jest mega wazne ciezko bedzie zrezygnowac [emoji23] tak czy inaczej max rok
 
reklama
Buuu. .... U nas przekroczenie normy jeśli chodzi o smog. 400%. Wychodzicie na spacery? Ja już 3 albo 4 dzień bez spaceru.podobno ma być lepiej za 2-3 dni jak wiatr się pojawi.
Starszy Ma goraczke od 2 dni a w czwartek mamy mieć druga dawkę 5w1. Przekladalismy juz kilka razy i znowu mam przełożyć. ..
 
Do góry