reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Najpierw miała 39 dostała paracetamol spadło jej do 38 i zaraz znowu urosło do 39. Dałam jej ibufen teraz i spadła jej ta temp tylko martwi mnie, że właśnie powinno być 4h przerwy
 
reklama
Dobrze , że temp spadla
Jeśli teraz dałas ibufen to chyba jest ok...
"W sytuacji, gdy gorączka jest wysoka (powyżej 38°C), lek przestaje działać, a następną dawkę maluch powinien przyjąć dopiero za 2-3 godziny, można podać brzdącowi preparat przeciwgorączkowy z innej grupy. Przykładowo, jeśli wcześniej dziecko otrzymało syrop albo czopki z paracetamolem (np. Apap, Calpol, Panadol), teraz można podać mu środek z ibuprofenem (np. Nurofen, Ibufen, Ibum) lub odwrotnie. W obniżeniu gorączki u smyka mogą także pomóc chłodne okłady na czoło, pod pachy oraz w pachwiny lub też kąpiel malucha w wodzie o temperaturze o 1-2°C niższej od temperatury ciała brzdąca."
 
Dziewczyny dawalyscie juz maluchom zoltko jajka?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
Ja nie dawałam, ale to chyba po 6tym miesiącu. Gdzieś czytałam, że w 7ym m-cu można już dać całe jajo. Ja jeszcze jestem na etapie wprowadzania mięska do diety, bo nie za bardzo chce mi zjadać. No i muszę wrócić do brokuła...
 
dziewczyny ktore chca rozszerzać diete po miesiacu bedziecie rozszerzac przez papki czy metoda BLW - dziecko.lubi wybor. ja sie zdecydowalam na blw. papki przerabialam ze starszakiem teraz chce spróbować tej drugiej metody. jeszcze miesiąc i bedsiemy dzialac

860io7esy4a5nu3e.png
 
reklama
Ja tez papki bede. A tak mój mlody anemia bo wyniki z badania krwi odebralismy. Z tego co czytam to często tak u dzieci karmionych piersią tylko ze poziom żelaza spada od 3 do 6 miesiąca. A poza tym drapie się maluch swedzi go ta sucha skóra.
 
Do góry