reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Na Święta brakowało mi opaski dla Tosi, to mówię do męża to zrobię większe zakupy, bo mam kartę do Smyka jeszcze oprócz tej podarunkowej i jeszcze kupon rabatowy, no to warto więcej kupić, to jeszcze kupiłam opaskę i te smoczki na 6-18 miesięcy.
 

Załączniki

  • 20170114_142556.jpg
    20170114_142556.jpg
    907,9 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Fajne te kubki:-). Zobaczę czy Filip będzie chciał pić z takich. Czy zrobi strajk jak starszy. Ja mam po Kubie aventa 360 stopni w ogóle nieużywany.
 
Już mi nerwy puszczaja;( zabijcie mnie;( od rana Kuba tylko wrzeszczy, jedzenie po trochu i potem krzyk, spanie po pół godz a żeby uspac to też na sile i z wrzaskiem po godzinie... nie wiem czy to ta wysypka go swedzi czy to zeby czy jeszcze co innego;( ech nie mam już sily, jeszcze starszy wcale mnie nie słucha chyba że krzykne na Niego czego staram się nie robic;(
 
ja pikole wyszlo ciacho. normalnie cuda na kiju sie dzieja żeby "biszkopt" zrobić z wody po cieciorce [emoji173]
Agnes z tego przepisu robilam Link do: Taste me: Wegański biszkopt bez cukru

peper mój pierwszy kubeczek to miał z Lovi 360st. z silikonowa nakładka. Świetnie z niego się nauczył pić bo to trochę jak z normalnego kubka. teraz też będę taki.miala. najpierw z uchwytami na raczki mialam a potem normalny bez uchwytów tym że ten kolo 10miesoecy dalam. wcześniej pil z bidona
Link do: Kubek Lovi 360
teraz kupię ten bo ma miękki ustnik i.mozna już od 6 mscy Link do: Lovi kubek treningowy



860io7esy4a5nu3e.png
Dzieki za przepis:-). Nie mam mąki orkiszowej wiec dziś muffinki zrobię bez jaj i mleka. Z z czym zrobiłaś biszkopt? Czy sam zjadlas?
 
Ja też kupilam już kubek adasiowi ale z MAM bo my Mamowi[emoji6] ciekawa jestem czy sobie poradzi, na razie w butelce mialam taki smoczek niekapek do picia no i do końca nie wiem czy ogarnął hihi
A dziś mialam odwiedziny koleżanki i ona przyniosła nam ten kubek 360stopni ale na nim pisze 12+ a widzę że na twoim Aza pisze 9+ hmm..czym one się różnią?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Już mi nerwy puszczaja;( zabijcie mnie;( od rana Kuba tylko wrzeszczy, jedzenie po trochu i potem krzyk, spanie po pół godz a żeby uspac to też na sile i z wrzaskiem po godzinie... nie wiem czy to ta wysypka go swedzi czy to zeby czy jeszcze co innego;( ech nie mam już sily, jeszcze starszy wcale mnie nie słucha chyba że krzykne na Niego czego staram się nie robic;(
Mój starszy tez ma nieraz takie rogi... Też nie chce krzyczeć ale nieraz jestem na granicy wytrzymałości. Zwłaszcza jak Filip ma gorszy dzień. Ostatnio to się znów zrobił nieodkladalny. Tylko na rekach chce być. A śpi przeważnie po ok 30 min. Jak wieczorem zaśnie to ni się nawet palcem nie chce ruszyć.
 
Do góry