reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

hahaha tez bym tak krzyczala! [emoji23]

dziewczyny co maja juz starszs dzieci mysle nad 1 kubkiem do picia wody jakie macie doswiadczenia? najpierw niekapek? czy taki jak my mialysmy z dziurkami w dziubku?
Mój niezbyt chętnie pił z niekapkow. Nie pamiętam kiedy, ale bardzo szybko zaczął pić przez slomke. Kupowalismy bidon niekapek z gumowa miękka slomka.
 
reklama
ja pikole wyszlo ciacho. normalnie cuda na kiju sie dzieja żeby "biszkopt" zrobić z wody po cieciorce [emoji173]
Agnes z tego przepisu robilam Link do: Taste me: Wegański biszkopt bez cukru

peper mój pierwszy kubeczek to miał z Lovi 360st. z silikonowa nakładka. Świetnie z niego się nauczył pić bo to trochę jak z normalnego kubka. teraz też będę taki.miala. najpierw z uchwytami na raczki mialam a potem normalny bez uchwytów tym że ten kolo 10miesoecy dalam. wcześniej pil z bidona
Link do: Kubek Lovi 360
teraz kupię ten bo ma miękki ustnik i.mozna już od 6 mscy Link do: Lovi kubek treningowy



860io7esy4a5nu3e.png
 
Tak to wygląda. Kupiłam w Smyku, bo współpracownicy męża złożyli się i dali nam kartę podarunkową na 250zł.
 

Załączniki

  • 20170114_141837.jpg
    20170114_141837.jpg
    919,8 KB · Wyświetleń: 81
reklama
Do góry