reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Zęby go strasznie męczą. Prawie 14 a on spał ok 40 min od rana. Jedzenie przerywane co chwilę placzem. W nocy tez budzi się częściej. Nie wiem czy to przez te zeby czy po prostu taki okres.
 
reklama
A na spacerze byliśmy bo musiałam iść do sklepu. Tym bardziej ze jutro wszystko zamknięte. Ale pogoda u nas zwariowana. Momentami świeci pięknie słońce a za chwilę mega wieje i sypie śnieg.
 
U mnie zima hardkor. Sniezyca była z rana a teraz jst mróz jak trza

atdctrd8ammce1aq.png
 
Bardzo ładnie zobrazowałaś to jak się obecnie czuję.

Gdybym miała użyć słów, to bym powiedziała, że czuję się jak kupa.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To prawda☺. Mój starszy kiedyś na placu zabaw tak misię przyglądał. Wiec go pytam dlaczego tak się wpatruje e mnie. A on b o jesteś taka piekna☺. Łzy w oczach. Zobaczycie dziewczyny jakie to cudne☺. Był okres ze słyszałam o wiele częściej komplement od syna niż meza
 
Effa rozumiem. U mnie od samego początku tez nie jest łatwo. Najpierw były kolki teraz okropne problemy ze snem. Rzadko tu wchodzę ale czasem udaje mi się czytać co piszesz i mamy podobne dzieci niestety. Pewnie krzyż tak boli ze płaczesz. Jesteś dzielna ! Nie daj się [emoji7]
 
Effa to super ze sam usnal na drzemke. To juz cos :) moja obudzila sie o 2 w nocy ale na szvzescie nie zdazylam wstac bo sama usnela a potem o 4 to ja uspilam. ale o 6 jak juz wstala to nie dalo rady :/ masakra padam na twarz :/
 
U nas od wtorku odkąd daje 150 moje dziecko o wiele lepiej funkcjonuje potrafi samo zasnąć w dzień. Drugi raz była niedojedzona a ja po czasie sie skapnełam. Ale ona nie chciala wiecej jeść bo na tym smoczku 1 tak sie zmeczyła że juz pozniej sie bawiła a nie jadła. Wiec teraz daje 60z malej butli i 90z duzej i je całość i w końcu zadowolona najedzona wytrzymuje 3h.
Na szczepieniu lekarka tylko zwróciła mi uwage że ma troche płaską głowę z tyłu i ma jak najwiecej na brzuchu. Ona zawsze uwielbiała a teraz musze ją zmuszać. Ciagle sie garnie do siadu.
Nie dała mi na żadne badania krwi i moczu a któraś pisała że po 4miesiacu trzebaby zrobić??
Teraz od razu po szczepieniu nie ma sensu ale za jakieś dwa tygodnie robić na własną rękę myślicie?
My dziś na spacerku nie byłyśmy mialam trochę roboty bo jutro goscie.
Odnośnie zdjecia dobree. Ja wrocilam juz do wagi ale jeszcze tak z 3kg bym chciala bo troszke tłuszczyku na brzuszku zostało a miałam zawsze ładny płaski wiec mi troche przeszkadza i musze zacząć ćwiczyć tylko kiedy[emoji23]

wniddf9hpcb059dp.png
 
reklama
Ja tez ostatnio smoczek zmienilam i synus zjada butle w 10 min albo i krocej. Balam sie zeby sie nie krztusil ale jest ok

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
Do góry