reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Normalnie w weekendy staram się nie pisać, mąż jest w domu itp. Ale dzisiaj z ciotką mnie wkurzyli. Mikołaj śpi 9 - 11. Zwykle lekko się przebudza o 10.

I wyobraźcie sobie o 10 ciotka wpakowała się do pokoju i "o, obudziłeś się??", oczywiście młody się totalnie rozbudził. Zaczęłam go karmić z nadzieją, że zrobi się senny i go uśpię. I wtedy wparował mój mężul i zaczął stroić miny i go zagadywać!!! [emoji34][emoji34][emoji34]

W końcu wygoniłam oboje i zamknęłam drzwi. Oczywiście usypianie trwało o wiele dłużej i z krzykiem.

I tak to jest z planem dnia przy innych domownikach. Fajnie że są, ale mogli by trochę uszanować to, co robię.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja tez sie przekreca juz z pleckow na brzuszek i odwrotnie. Juz tak szybko to robi tam i z powrotem. No i do siadu sie podnosi. Nie jestem w stanie jej utrzymac na lezaco tak na rękach. Zauwazylam tez ze juz umie ten test pieluszki zrobic tzn. rzucam jej pieluszke na buzie a ona dwoma raczkami ja zdejmuje z siebie. Jak placze to placze i mowi mamma. Tak jak by wolala. Haha. Dzisiaj jak ja przyszlam wziąć z łóżeczka to tez uslyszalam mamma. Wiadomo ze to przypadkowe tylko, ale fajnie ze slychac juz coraz wiecej takich jak by wyrazow jak sobie cos gada do siebie. [emoji5]

Effa no tak jest jak sa wszyscy w domu. U nas znowu teraz mala zasnela dopiero co a starsza corka przyszla i gada glosno przy niej tak, ze mala sie obudzila. Ja mowie ciii bo mala śpi, a ona do mnie, ze już nie śpi. Jeszcze podchodzac do niej i zabawka machajac jej przed nosem ech.
No i tak już nie śpi..i raczej nie zaśnie [emoji5]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mayumi moja tez czasem placze i tak mowi :)) to jest slodkie :D

Effa mieszkasz z tesciowa ? ja tak chociaz to nie moja tesciowa bo nie mamy slubu ale powiem Ci ze ostatnio mialam identyczna sytuacje wparowals do pokoju i stwierdzila ze sie z nia pobawi. myslalam ze ja rozszarpie na strzepy .... masakraaaaa
 
My też nie wychodzimy. Paper ja też atopik. Nasililo ci się po porodzie? Ja przy pierwszej ciąży nie widzialam różnicy. Ale teraz mam nasilenie. Mogłabym się co chwilę smarować. No i ręce niedługo będą wyglądać jak u staruszki :-(((
 
u mnie juz wygladaja jak u staruszki, generalnie w zime gorzej, myslalam ze w ciazy byl dramat ale teraz jeszcze gorzej mam skorupe, zywe rany i nie mam jak smarowac za bardzo bo mi mala ciagle rece zjada
 
reklama
U nas rano było -8 poszliśmy na spacer i niby pokazywało już -4. [emoji41] szkoda trochę, ze śniegu nie ma
Agnes a ja wgl nie miałam nigdy dopiero po ciąży mi wyszło, właśnie wysłałam kiedyś Paper i mi dopiero powiedziała, ze tez takie ma. Mi pomaga a derma tylko bo już miałam strupy na rękach
 
Ostatnia edycja:
Do góry