reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

No u mnie podobnie. Nie ma jeszcze stalych godzin drzemek. Moj synus nauczyl mnie jednej zasady- ze nie ma zadnych zasad[emoji3]

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
reklama
Ja nic nie zapisuje. Jak kp to jeszcze właśnie cycka musiałam pamiętać to czasem zapisalam a tak to nie czuje potrzeby :)

atdctrd8ammce1aq.png
 
[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

Zdaję raport z nocy.
Mikołaj zjadł o 23, a następnie o ... 7![emoji16] I teraz najlepsze - zjadł 150 ml [emoji16] Także liczę na to, że dzisiaj karmienie będzie się odbywało w 4 - godz odstępach.

Jeśli chodzi o sen w dzień, to od stycznia są stałe pory - 9:00 (2h), 13:00 (2h) i ok 17 (30min).
Czekam z niecierpliwością na kolejny skok aż wszystko mi pieprznie. Jak zwykle [emoji23]



Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam coś lepszego [emoji16] Stwierdziłam że skoro powinien już umieć sam zasypiać, to niech zaśnie. Położyłam go w łóżeczku, opatuliłam kocykiem, włączyłam karuzele i Szumisia i czekałam w swoim łóżku. I uwaga - po 15 min usłyszałam chrapanie [emoji23][emoji23][emoji23]

Aż się boję jutra, bo jak się czymś pochwalę, to zwykle następnego dnia jest zwrot o 180 stopni [emoji23]


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam coś lepszego [emoji16] Stwierdziłam że skoro powinien już umieć sam zasypiać, to niech zaśnie. Położyłam go w łóżeczku, opatuliłam kocykiem, włączyłam karuzele i Szumisia i czekałam w swoim łóżku. I uwaga - po 15 min usłyszałam chrapanie [emoji23][emoji23][emoji23]

Aż się boję jutra, bo jak się czymś pochwalę, to zwykle następnego dnia jest zwrot o 180 stopni [emoji23]


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Super! ☺
Moja chyba o takich wytycznych nie czytała bo nie hu hu żeby zasnela sama
 
Ja zwykle pamietam z którego cycka mam karmić a jak nie to macam który pelniejszy;) jak się wydają takie same to daje ktorykolwiek;) a u nas noc była ciekawa... o 8 mycie, 8.20 karmienie, o 9 uspalam na rekach, można powiedzieć na sile, 22 pobudka- i Cycus, usnal w lozeczku po jakichs 20 min, o 23 pobudka i na rękach że smoczkiem usnal, 12 pobudka i karmienie, jadł i przysypial, jak już odlozylam do łóżeczka to sie obudzil i smiał mi się w twarz ale smoczek i moja ręka i usnal... reszta nocy podobnie o 1 i 2 i 3 pobudka w koncu wzięłam go do siebie i reszta to już na automacie nawet na zegarek nie patrzyłam... ech nieprzytomna dziś jestem;(
 
Ja tez korzystam z aplikacji. Ze starszym nie miałam a to tak ułatwia. Ja mam baby manager.
Dziś nasza nocka na początku okropna bo Filip nie mógł zasnąć, płakał. Juz biedak byl tak zmeczony ze go jeszcze takim nie widzialam. Niby chcial jeść a jak go przystawiakam to raz pociagnal i ryk. Tak go te zeby meczyly. Dopiero jak dostał nurofen to zasnął. W nocy 2 razy się obudzil na jedzenie. Wiec dla mnie ok. Teraz śpi ale nie zjadl bo znów był płacz jak go przystawiam. Okropne te zeby. ..
 
reklama
Do góry