reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Effa suuuuper, gratuluje przespanej nocki ;)
Ja o 23 ksrmilam na spiocha po czym wstala o 3 :/ ale dalej juz druga noc nie karmie tylko usypiam i dziala potem o 5 to samo no i dzisiajo 7 zaczelam dzien wg 4 h planh dnia i lecimy. Teraz czas drzemki budzi sie po pol godz ale usypiam ja na nowo i zasypia. Ciekawe kiedy zalapie ze czas spania i bedzie spala przynajmniej godz ciurkiem. Ale ogolnie jestem dobrej mysli i wiem ze konsekwencja to podstawa, dlatego dziewczyny jak chcecie dziecka czegos nauczyc to nie poddawajcie sie. Nie lulajcie na rekach bo pozniej bedzie tylko gorzej. Badzcie konsekwentne robcie dzien w dzien te same czynnosci rytualy i dziecko sybko zalapie. Na poczatku protestuje ale pozniej jakos idzie.
 
[emoji16] Ale ja nie przespałam, tylko nie karmiłam, co uważam za sukces [emoji16]

Budził się dzisiaj o 00:00, 3:50, 5:50 i 6:20. [emoji16] Ja może przespałam z 5 nocy odkąd się urodził [emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To i tak jestes do przodu o 4 noce ode mnie ha ha mi corka zrobila prezent na 3 m.z przespala do 7 rano bez pobudki :D czyli widze ze nasze dzieci w nocy podobnie wstaja i usypia bez problemu ?

Teraz byl czas drzemki i niestety po pol godz jak zwykle ale usypialam ja na nowo i zasypiala i tak 3x czyli spala 1,5 h i powiem Wam ze jak sie obudzila to zupelnie inne dziecko, smieje sie, gaworzy. I pomyslec ze po pol godz ja bralam do zabawy bo myslalam ze jak wstala to sie wyspala hehe czlowiek uczy sie na bledach :)
 
:(
Effa suuuuper, gratuluje przespanej nocki ;)
Ja o 23 ksrmilam na spiocha po czym wstala o 3 :/ ale dalej juz druga noc nie karmie tylko usypiam i dziala potem o 5 to samo no i dzisiajo 7 zaczelam dzien wg 4 h planh dnia i lecimy. Teraz czas drzemki budzi sie po pol godz ale usypiam ja na nowo i zasypia. Ciekawe kiedy zalapie ze czas spania i bedzie spala przynajmniej godz ciurkiem. Ale ogolnie jestem dobrej mysli i wiem ze konsekwencja to podstawa, dlatego dziewczyny jak chcecie dziecka czegos nauczyc to nie poddawajcie sie. Nie lulajcie na rekach bo pozniej bedzie tylko gorzej. Badzcie konsekwentne robcie dzien w dzien te same czynnosci rytualy i dziecko sybko zalapie. Na poczatku protestuje ale pozniej jakos idzie.
No właśnie z ta konsekwencją najgorzej :( jak tylko mała zacznie się drzec to robie się miękka i mówię że już nie będę jej męczyć. :(
 
20170104_112945.jpg

20170104_112714.jpg


Pierwsze to dwa plany: 3 i 4 godzinny
Drugie zdjęcie to stopniowe przechodzenie od planu 3 do 4 godzinnego.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20170104_112945.jpg
    20170104_112945.jpg
    57,6 KB · Wyświetleń: 317
  • 20170104_112714.jpg
    20170104_112714.jpg
    53,1 KB · Wyświetleń: 329
Dziewczyny, ja tak z innej beczki, bo nie mam tyle cierpliwości, żeby wprowadzić taki plan. A dziś spałyśmy do 10-ej z dwiema pobudkami:szok:.
Czy w taka pogodę jak dziś, tzn. wiatr (mało głowy nie urwie) i temp. +2 wychodzicie na spacer?
Wasze maluchy reagują już na swoje imiona? Natalka niby odwraca główkę, ale nie wiem czy to na imię czy na mój głos.
 
Ja nie wiem czy moja reaguje czy to kwestia przypadku ze odwraca sie w strone glosu

Edit. kurde moja juz kolejna drzemke sieka, zasnela w minute, szok

Middayjoy nie poddawaj sie i nie ulegaj. to klucz do sukcesu a dziecku tym krzywdy nie zrobisz. ono bedzie slokojniejsze bo bedzie wiedzialo co po czym nastepuje i Ty bedziesz spokojniejsza :) trzymam kciuki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja nie wychodzę między +3 a -1, a szczególnie jak wieje. Wilgotno jest i boję się że coś złapie.

Mikołaj chyba reaguje, ale też ciężko stwierdzić czy na imię czy na głos.

Ja muszę odłożyć plan dot karmienia. Drugi ząb mu się wyrzyna, zaczęło sie po 10 [emoji46]Biedny nie może się najeść, bo go boli. [emoji22] Na chwilę się przysysa i zaraz puszcza , bo ssać nie może, a butla to w ogóle odpada.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry